ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Alexander: Gry planszowe i edukacyjne dla dzieci
Dziecko Wszystkie

Alexander: Gry planszowe i edukacyjne dla dzieci

Alexander to rodzinna firma z całkowicie polskim kapitałem, która od ponad 40 lat buduje swoją silną pozycję na rynku producentów gier i zabawek edukacyjnych.

alexander_logo

Ich elementem rozpoznawczym jest połączenie wysokiej jakości produktów z przystępną polityką cenową. Bardzo obszerny katalog wydawniczy wypełniają przemyślane, innowacyjne pozycje, które trafiają w gusta szerokiej publiczności, niezależnie od wieku. Dominują propozycje skierowane do młodszych odbiorców, które nie tylko zapewniają zabawę na długie godziny, ale także pozytywnie wpływają na ich zrównoważony i wszechstronny rozwój.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Alexander jest autorem wielu gier, które zdobyły uznanie recenzentów oraz tysięcy graczy w kraju i za granicą. Wśród największych hitów brylują pozycje, które od lat łączą całe pokolenia, zapewniając rozrywkę, od której nie można się oderwać. „Gorący Ziemniak” i „Siódme Poty” zagościły na półkach niemal każdego domu, a „Mali Konstruktorzy” i „Montino 3D” rozbudzają kreatywność w tych młodszych i nieco starszych inżynierach-amatorach.

Na uwagę zasługuje także gra „Lombard. Życie pod zastaw” – świetne przeniesienie założeń popularnego serialu na barwną planszę. Alexander nie zapomniał także o seniorach, przygotowując serię „Terapia”, która pomaga w rehabilitacji i pozytywnie wpływa na aktywność intelektualną.

Silną stroną przedsiębiorstwa jest nowoczesny i dobrze wyposażony zakład produkcyjny zlokalizowany w Chwaszczynie koło Gdyni. Niemal wszystkie elementy są wytwarzane na miejscu, dzięki czemu tysiące produktów każdego dnia trafia do klientów w Polsce i Europie.

Alexander współpracuje z twórcami, którzy pragną wydać swoje gry, a także oferuje możliwość przygotowania gadżetów reklamowych w postaci planszówki. Z takiej możliwości skorzystało już wiele znanych marek z różnych branż.

Firma nie zapomina o lokalnym patriotyzmie, będąc sponsorem zdolnych młodych sportowców, wspierając aktywność fizyczną wśród dzieci podczas Pucharu Gdyni w biegach ulicznych i nawiązując relacje z uczelniami wyższymi.


Z.P. Alexander
ul. Telewizyjna 19, 80-209 Chwaszczyno
tel./fax 58 552 83 70 | tel./fax 58 552 30 75
www.alexander.com.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/dziecko/

Related posts

Zakiszony: Tylko tradycyjne receptury przetworów

ABC-Handlu

Future Gardens: Wysyłkowy sklep ogrodniczy

ABC-Handlu

Koala HandMade: z miłości do natury i dzieci

ABC-Handlu
error: Content is protected !!