ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Alter Energia -Fotowoltaika dla Branży HoReCa
Technologia Wszystkie

Alter Energia -Fotowoltaika dla Branży HoReCa

Synchronizacja | Optymalizacja | Trwałość | Wydajność | Oszczędność


Alter Energia Sp. z o.o. jako spółka marki Alter S.A. – producenta urządzeń do wykrywania gazów z 30 letnią tradycją będąca synonimem przede wszystkim doskonałych rozwiązań technicznych, nowoczesnych konstrukcji i najlepszej jakości materiałów. Zajmujemy się efektywnością energetyczną oraz szeroko rozumianą dystrybucją systemów fotowoltaicznych. Poprzez wieloletnie doświadczenie na rynku instalacyjnym ALTER ENERGIA Sp z o.o. i ALTER S.A. wykreowały markę silnie zorientowaną na Klienta. Fachowość i profesjonalizm został doceniony przez Naszych partnerów o czym świadczą liczne wyróżnienia oraz referencje m.in. Diament Forbesa 2018 dla ALTER S.A. oraz ALTER S.A. Lider Konkurencyjności 2018 Polski Kongres Przedsiębiorczości.

Dlaczego Alter Energia Sp. z.o.o.

Alter Energia Sp. z o.o. współpracuje z wieloma wykwalifikowanymi firmami na terenie całego kraju i Europy. Oferuje wyłącznie sprawdzone i wysokiej jakości elementy instalacji fotowoltaicznych. Klient ma pewność bezpieczeństwa i efektywności. Dodatkowo jako jednostka badawczo – rozwojowa prowadzi dedykowane projekty dla swoich klientów oparte na budowie prototypów. Kreacja „dobrych praktyk” w przedsiębiorstwach, definiowanie i prowadzenie ścieżek rozwoju oraz kreowanie pozycji strategicznej poprzez budowę wartościowej marki.

DORADZTWO | PROJEKT | DOSTAWA | MONTAŻ | SERWIS


Oferta

Oferujemy Naszym Klientom przedsięwzięcia efektywnie energetycznie. Wysoka jakość komponentów oraz doświadczona kadra pracownicza zapewnia wysoką jakość oferowanych usług z zastosowaniem nowoczesnych, niezawodnych i sprawdzonych technologii. Dzięki Naszej wiedzy i zastosowaniu narzędzi oferujemy działania zmierzające do optymalizacji kosztów energii elektrycznej. Podwyższenia efektywności energetycznej, co przekłada się w realne korzyści finansowe.

TWOJA OSZCZĘDNOŚĆ JEST NASZYM NAJWIĘKSZYM SKARBEM
Co jest ważne i istotne?

Zadaniem jakie stoi przed inwestorem oraz montażystą jest odpowiedni dobór elementów systemu PV. Celem jest efektywność energetyczna przy wykorzystaniu najbardziej trwałych i wydajnych materiałów. Cena systemu fotowoltaicznego nie zawsze idzie w parze z optymalizacją efektywności. Każdy system powinien pracować przynajmniej 25 lat, aby można było powiedzieć że jest to dobra i rentowna inwestycja. Dlatego dobór odpowiednich elementów jest tak istotny dla inwestora. Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać odpowiednie elementy systemu PV, zsynchronizują z gospodarstwem domowym bądź przedsiębiorstwem oraz wyliczą rentowność. Wszystko po to, aby zmaksymalizować Państwa oszczędność, co przełoży się w realny profit.

Produkty i Systemy PV

Oferujemy najwyższej jakości moduły fotowoltaiczne, wysokiej sprawności i żywotności inwertery jak również doskonałej wytrzymałości konstrukcje. Współpracujemy z producentami ze światowej czołówki na rynku fotowoltaicznych. W Naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takich producentów jak:

  • Moduły PV: Soluxtec, Bauer, Suntech, LG, Hyundai, AUO, Rec, , SunPower JASolar Trina Solar, Bruk-Bet, Longi, Ulica, I wiele innych.

W ofercie znajdują się moduły:

  • monokrystaliczne, polikrystaliczne, Glass-Glass, BifacialInwertery: SMA, Kostal, Fronius, Delta, Solaredge, Kaco, Sofar

Konstrukcje:

  • Corab, Novotegra, Oberhauser i wiele innych.
Inwerter fotowoltaiczny Fronius Symo

Alter Energia Sp. z o.o. w swojej ofercie oferuje moduły o mocy od 160Wp do 405 Wp, dla wszystkich typów instalacji, począwszy od instalacji na dachy skośne, płaskie po grunty kończąc na instalacje na wodzie. Wspólnie z Naszymi zagranicznymi partnerami postaramy się znaleźć efektywne, oszczędne, trwałe rozwiązanie, które sprawi że inwestycja przełoży się w realne oszczędności.

Related posts

“Ocetix” – Wytwórnia Octu i Majonezu

ABC-Handlu

Nowa Platforma B2B Fanex już dostępna

ABC-Handlu

Drugie życie dawnej Remizy – rozpoczyna się kolejna rewitalizacja na terenie Stoczni Cesarskiej

ABC-Handlu