ABC-Handlu
Home » Blog » Amber Dust: Kosmetyki z bursztynem
Wellness & SPA Wszystkie

Amber Dust: Kosmetyki z bursztynem

amber_dust_tlo
amberdust-long-logo

Proponujemy Państwu kosmetyki ekskluzywnej marki Amber Dust.
Zainspirowani naturą i pielęgnacyjnymi właściwościami bursztynu stworzyliśmy w 2016 roku pierwsze mydełka, zawierające w swoim składzie zmikronizowany bursztyn.

amber dust

Zmotywowani ciepłym przyjęciem, z jakim spotkały się nasze mydełka, stworzyliśmy kolejne produkty, w których wykorzystujemy dobroczynne działanie bursztynowego pyłu, maceratu lub kwasu. Bursztyn jako naturalny antyoksydant posiada zdolność zwalczania wolnych rodników, a zawarte w nim minerały poprawiają kondycję skóry. Dobieramy też inne, wysokiej jakości naturalne składniki , w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniały i jak najskuteczniej pielęgnowały i odżywiały skórę.

Mydła są robione ręcznie.

Każdy składnik sprawdzamy w niezależnych laboratoriach badawczych, dlatego używamy tylko sprawdzonych i certyfikowanych surowców, dających optymalne efekty upiększające. Zamiast wody stosujemy hydrolanty, co wzmacnia pielęgnacyjne właściwości naszych kosmetyków.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

IMG_0009 kopia

IMG_0022 kopia

IMG_0104 kopia

JSW_7742-min

JSW_7773-min


Linia Amber Dust odpowiada na zapotrzebowanie na dobre kosmetyki naturalne, tworzona jest z pasją i ogromną troską o jakość. Nasze produkty powstały z miłości do kosmetyków i z myślą o  kobietach, które dokonują świadomych zakupów . Każdy nowy produkt wymaga od nas stuprocentowego zaangażowania, licznych testów i badań, tak by finalnie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientek. To właśnie dla nich pracujemy i staramy się, po to by marka Amber Dust była synonimem troski i skutecznej pielęgnacji.

Posiadamy również produkty do pielęgnacji w Salonach SPA


Anna@amberdust.pl | +48 601 841 606
www.amberdust.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/wellnessspa/

Related posts

Żur od Piskorka na zakwasie

ABC-Handlu

Media Display

ABC-Handlu

Czas na meksykańską fiestę! Nachos i dipy marki El Sabor.

ABC-Handlu