ABC-Handlu
Home » Blog » Firma Belgijskie piwa: Pijcie mniej, Pijcie lepiej!
Artykuły spożywcze Wszystkie

Firma Belgijskie piwa: Pijcie mniej, Pijcie lepiej!

Firma Belgijskie Piwa to hurtownia piw opackich, która ma swoją siedzibę w Gniazdowie w woj. wielkopolskim. Importer piwa belgijskiego zajmuje się dystrybucją piw z Belgii do odbiorców w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim oraz w całej Polsce. W ofercie hurtowni można znaleźć luksusowe wyroby alkoholowe od uznanych producentów piw belgijskich. Naszą ofertę kierujemy do:

  • właścicieli restauracji i pubów,
  • specjalistycznych sklepów z alkoholami,
  • organizatorów imprez okolicznościowych,
  • innych hurtowni alkoholi,
  • smakoszy piwa.

Jako bezpośredni i jedyny importer piw z Belgii w Wielkopolsce dbamy, aby nasz asortyment był zróżnicowany. Dystrybuujemy piwa uznawane przez koneserów za najlepsze na świecie. W dużej ofercie piw trapistów mamy trunki o różnej zawartości alkoholu i nasyceniu goryczki, dzięki czemu każdy znajdzie smak odpowiedni dla siebie.

NASZĄ MISJĄ JEST SZERZENIE KULTURY BELGIJSKIEGO ŚWIATA PIWOWARSTWA W POLSCE. JESTEŚMY JEDYNYM W KRAJU BEZPOŚREDNIM IMPORTEREM NAJLEPSZYCH PIW PROSTO Z BROWARÓW O WIELOWIEKOWYCH TRADYCJACH. DZIĘKI NAM SPRÓBUJESZ NAJLEPSZYCH PIW W EUROPIE. CZEKAJĄ NA CIEBIE: ROCHEFORT, WESTMALLE, VAL-DIEU, ST.FEUILLIEN, ST.BERNARDUS, LUPULUS.


Zajmujemy się importem piw z Belgii, która słynie z wielowiekowej tradycji warzenia piwa. Piwa produkowane od pokoleń według tradycyjnych receptur są traktowane jako bogactwo narodowe Belgii. W ponad 100 lokalnych browarach wytwarza się bowiem ponad 600 gatunków piwa. UNESCO w 2016 roku uznało nawet, że kultura picia piwa w Belgii należy do niematerialnego dziedzictwa kulturowego tego kraju. Dzięki działaniu naszej hurtowni miłośnicy piw opackich nie muszą już wybierać się w podróż, aby posmakować legendarnych trunków wytwarzanych w belgijskich manufakturach. W naszej ofercie mamy piwa sprowadzane do Polski wprost z flamandzkich i walońskich warzelni. Piwa Westmalle, Rochefort czy St. Bernardus są dostępne w naszym asortymencie od ręki. Dołącz do pasjonatów ekskluzywnych piw o światowej renomie i zacznij serwować je swoim Klientom lub gościom!

ZAKOSZTUJ ICH JUŻ DZISIAJ! JAKOŚĆ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

W 2021 r. otrzymaliśmy nagrodę Amber Winner


Belgijskie piwa
63-460 Nowe Skalmierzyce
Telefon: +48 882 661 025 | +32 474 553 853 | e-mail: biuro@belgijskiepiwa.eu
www.belgijskiepiwa.eu

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Pozwól się przenieść do malowniczej miejscowości Cazorla.

ABC-Handlu

Trawa żubrowa jako przyprawa

ABC-Handlu

Lactima: Serowe inspiracje dla Ciebie

ABC-Handlu