ABC-Handlu
Home » Blog » Bieszczadzka Sadyba Sklep Autorski
Biuro i dom Wszystkie

Bieszczadzka Sadyba Sklep Autorski

logo

W dobie wszechobecnego konsumpcjonizmu coraz trudniej o znalezienie firm powstających wyłącznie z pasji. Wyjątkiem potwierdzającym regułę jest Bieszczadzka Sadyba Sklep Autorski.

To nie tylko miejsce, w którym kupisz najwyższej jakości produkty, ale także sklep wypełniony aurą niebanalnej, nieskomercjalizowanej sztuki. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które powstają ze świetnej jakości składników. Stawiamy przede wszystkim na wykończenie detali, przedkładając to na finalnie wyprodukowaną ilość. Znajdziesz u nas nie tylko naturalne świece i woski sojowe, ale także kosmetyki, takie jak mydełka glicerynowe czy sole kąpielowe. Bogatą ofertę wypełniają miody oraz herbaty wytwarzane również w dbałości o każdy walor smakowy. Doceniamy piękno natury i staramy się je przełożyć na końcowy kształt naszych produktów.

Przyroda, która jest inspiracją, jest wszechobecnym elementem w każdym produkcie dostępnym w naszym sklepie. Dokładamy wszelkich starań, by każde z zamówień było realizowane w pełni indywidualnie. Nie stawiamy na ilość, a wyłącznie na jakość. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia. Będziemy zachwyceni, że część nas zawarta w naszych pracach, już niedługo trafi również do Ciebie i Twojego domu.

Poczuj smak Bieszczad również u siebie!


Bieszczadzka Sadyba Sklep Autorski
Joanna Szczepkowska-Wethacz
Dołżyca 1A, 38-607, Cisna
tel.: 533-855-032 | kontakt@bieszczadzkasadybasklep.pl

www.bieszczadzkasadybasklep.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/biuro-i-dom/

Related posts

Maslove: masło 100% orzechowe

ABC-Handlu

Ene-due.eu – sklep z zabawkami dla dzieci

ABC-Handlu

Tęczowy Ogród : Gospodarstwo sadownicze

ABC-Handlu