ABC-Handlu
Home » Blog » Coffee Style: Rzemieślnicza Palarnia Kawy
Artykuły spożywcze HoReCa Wszystkie

Coffee Style: Rzemieślnicza Palarnia Kawy

coffee style logo

Coffee Style jest rodzinną, rzemieślniczą palarnią kawy z Pomorza, która od ponad 10 lat przekuwa swoją pasję i zafascynowanie kawą w codzienną pracę. Bogate doświadczenie w branży kawowej sprawia, że firma stara się działać kompleksowo, dlatego też ich oferta obejmuje zarówno produkcję mieszanek kaw ziarnistych oferowanych pod marką własną Luciano Cafe, jak i dystrybucję profesjonalnych ekspresów automatycznych i kolbowych dla biur i gastronomii.

Wszystkie mieszanki kawowe dostępne w asortymencie Coffee Style powstają na bazie ziaren prażonych mistrzowskimi metodami SLOW ROASTED w tradycyjnych piecach bębnowych. Zdaniem Coffee Style jest to jedyny sposób na uzyskanie w nich niepowtarzalnego smaku i aromatu. Gotowe kompozycje ziaren doskonale sprawdzają się podczas parzenia kaw czarnych oraz mlecznych.


W trosce o dobro i zadowolenie klientów Coffee Style przez cały czas służy wsparciem i radą w zakresie zakupu profesjonalnego sprzętu do parzenia kawy, kwestii jego finansowania oraz ewentualnych napraw i serwisowania.


ul. Żółkiewskiego 43A, 81-131 Gdynia
+48 58 380 11 55 | biuro@coffee-style.pl
coffee-style.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

Ekojajko.pl Jesteśmy specjalistami w swojej branży.

ABC-Handlu

Pierwsze drzewo zasadzone w 180-metrowym biurowcu

ABC-Handlu

Hectolove: Legowiska ortopedyczne dla psów

ABC-Handlu