ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Coral House: Akwarystyczny sklep internetowy
Wszystkie Wyposażenie

Coral House: Akwarystyczny sklep internetowy

coral_house_logo

Każdy prawdziwy pasjonat akwarystyki wie, że hodowanie rybek to coś więcej niż wsypanie im od czasu do czasu szczypty karmy. Prawdziwą sztuką jest zapewnienie zwierzętom warunków jak najbardziej zbliżonych do ich naturalnego środowiska i zadbanie o zbilansowany pokarm. Tylko w ten sposób nasze akwarium zawsze prezentować się będzie nienagannie, a jego mieszkańcy cieszyć się będą dobrym zdrowiem.
Coral Ho

…Wszystko zaczęło się od pasji. Pasja przerodziła się w fascynację i to był ten impuls, który zaowocował powstaniem sklepu Coral House.

Coral_house-logo

Zajmujemy się aranżacją, zakładaniem i kompleksową obsługą akwariów morskich, prowadzimy własną hodowlę koralowców oraz posiadamy profesjonalną kwarantannę dla zwierząt.

Jesteśmy przede wszystkim akwarystami i z takim podejściem wychodzimy naprzeciw naszym klientom.

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa akwarystyka słodkowodna czy morska, nasz akwarystyczny sklep internetowy Coral House ma w swojej ofercie wszystko, czego potrzeba prawdziwemu hobbyście. Znajdziecie tu Państwo zarówno żywe zwierzęta takie jak koralowce, ukwiały oraz ryby morskie, ale również niezbędne wyposażenie oraz dedykowane akwarium oświetlenie. Zadbanie o wszystkie aspekty hodowli zapewni zwierzętom optymalne warunki do wzrostu i rozrodu.

Nasza oferta zainteresować może również posiadaczy oczek wodnych: posiadamy pompy, lampy oraz preparaty odżywcze, które przydatne będą w trakcie jego konstruowania oraz pielęgnacji.

Nasi klienci mogą liczyć na fachową i rzetelną pomoc zawsze kiedy tego potrzebują.


Coral House Konrad Sokalski | NIP: 8821890482 | REGON: 022280991
ul.Grabskiego 9, 58-260 Bielawa
tel. 530 499 289, sklep@coralhouse.pl
www.coralhouse.pl
Sklep otwarty: Poniedziałek – Piątek od 10:00 do 18:00, Sobota – od 10:00 do 16:00

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

All For Dogs: Producent akcesoriów dla psów

ABC-Handlu

Hydrostop: Armatura dla obiektów użyteczności publicznych

ABC-Handlu

OAK-TOYS – najlepsze zabawki są z drewna!

ABC-Handlu