ABC-Handlu
Home » Blog » CRAZYBOX – dostawa egzotycznych owoców.
Artykuły spożywcze Wszystkie

CRAZYBOX – dostawa egzotycznych owoców.

Od czerwca 2022 roku CRAZYBOX dostarcza owocowe paczki na terenie całej Polski z głównego magazynu w Warszawie. Przesyłki krajowe realizowane są za pośrednictwem InPost, a w samej stolicy również istnieje możliwość zamówienia kuriera z dostawą nawet tego samego dnia.

W 2014 roku firma CRAZYBOX zaczęła swoją działalność na Ukrainie. Usługa ta od 6 lat zajmuje wiodącą pozycję na rynku i jest numerem 1 wśród klientów prywatnych i korporacyjnych. Ich zaletą jest duży asortyment owoców egzotycznych, zawsze idealnie świeżych, które trudno znaleźć w zwykłym supermarkecie. Również w ich asortymencie znajduje się duży wybór wyselekcjonowanych orzechów i suszonych owoców. Wszystko to pakowane jest w stylowe designerskie pudełka. Na święta pudełka zostają dodatkowo ozdobione w bajeczne grafiki z własnego projektu podkreślającego świąteczną atmosferę specjalnych kompozycji owoców i bakalii. 

Doskonały serwis jest dla firmy takim samym priorytetem, jak i jakość produktów. Dlatego do każdej paczki można dodać pocztówkę lub kartkę świąteczną, czy też znaleźć w środku pudełka słodką niespodziankę przy kolejnym zamówieniu. Również na każdym pudełku znajduje się instrukcja, jak wymienić owoce niskiej jakości, jeśli przypadkowo trafią do Twojego pudełka. Niedawno serwis ogłosił na swoim Instagramie, że wkrótce uruchomi możliwość zwrotu pudełka i innych materiałów opakowaniowych do recyklingu.

Podczas swojej działalności na Ukrainie CRAZYBOX zyskał popularność wśród nie tylko mieszkańców, ale również wielu znanych w kraju firm. Do każdego zamówienia korporacyjnego zostaje przydzielony osobny manager, który między innymi zaproponuje indywidualną kompozycję Twojego pudełka i doradzi z projektem naklejki czy nadruk na pudełku z logo Twojej firmy. Zamówienia świąteczne należy składać z wyprzedzeniem.


+48 692 362 377 | info@crazy-box.pl

www.crazy-box.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

Ipicasso: Malowanie po numerach

ABC-Handlu

Lekka Kuchnia Roślinna – świadome jedzenie!

ABC-Handlu

Ratos-Natura: Producent miodu naturalnego

ABC-Handlu