ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » DPD Polska
Przemysł Wszystkie

DPD Polska

dpd_logo

DPD Polska jest liderem polskiego rynku kurierskiego.

Jako partner największych nadawców  firma stawia w centrum uwagi konsumenta i jego preferencje, który oczekuje, że przesyłka będzie dostarczona na czas, w idealnym stanie i w ramach wygodnego procesu. Stąd aplikacja mojapaczka.dpd.com.pl służąca do samodzielnego zarządzania doręczeniem. DPD Polska jako pierwsza firma kurierska na polskim rynku wprowadziła w 2016 r. możliwość regulowania należności za przesyłki kartą u kuriera. Innym przykładem elastycznego podejścia do wymagań odbiorcy i potrzeb mniejszych firm jest sieć ponad 3000  punktów nadań i odbiorów DPD Pickup w tym automatów paczkowych, punktów w niektórych sieciach handlowych oraz DPD Pickup Oddziałów Miejskich, w których można wygodnie nadać, odebrać lub zwrócić zamówienie.

dpd_zdj_1

W 2018 r. DPD Polska wprowadziła dwie nowe usługi dla biznesu – DPD Today gwarantującą dostarczenie przesyłki jeszcze w dniu nadania w największych miastach i Dostawy Nocne ułatwiające sklepom stacjonarnym dużych sieci przygotowanie się do codziennej sprzedaży.

W 2019 r. firma intensywnie rozwijała swoją logistykę miejską w trosce o komfort klientów i mieszkańców miast. Rozszerzyła sieć punktów DPD Pickup Oddziałów Miejskich, w których realizowane są doręczenia rowerowe (w tym rowerami cargo), na skuterach oraz piesze. W 2020 roku, w wyniku pandemii koronawirusa i związanej z nią zwiększonej potrzeby bezpieczeństwa podczas nadań i odbiorów, firma znacząco uprościła procedury. Przesyłki doręczane są za zgodą odbiorcy „pod drzwi” lub, w przypadku przesyłek „do rąk własnych”, z wykorzystaniem jednorazowego kodu PIN. Firma uruchomiła także usługę DPD Food umożliwiającą partnerom dostarczenie żywności w kontrolowanej temperaturze od +1 st. C do +4 st. w standardzie DPD Today (maksymalnie następnego dnia licząc od dnia nadania). W jej ramach zapewnia monitorowanie łańcucha chłodniczego, transport nowymi pojazdami marki Mercedes Sprinter oraz specjalne kontenery wyposażone w czujniki temperatury.


Kontakt

Zadzwoń: 501 546 411* | Napisz: przedsiebiorca@dpd.com.pl

*Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora.

www.dpd.com/pl


abc-handlu.pl/category/wszystkie

Related posts

Certyfikacja drzwi i zamków hotelowych

ABC-Handlu

SunSol – Fotowoltaika dla hoteli i restauracji

ABC-Handlu

ODKURZACZ DBAJĄCY O ZDROWIE

ABC-Handlu