ABC-Handlu
Home » Blog » DrewnoRytm: Produkcja wyrobów z drewna.
Biuro i dom Wszystkie

DrewnoRytm: Produkcja wyrobów z drewna.

drewnorytm logo

DrewnoRytm to mała firma zajmująca się produkcją wyrobów z drewna.
Wytwarzają produkty będące ozdobą domu, pełniące funkcje użytkowe oraz zabawki dla najmłodszych.

DrewnoRytm – kilka słów o nas

Jesteśmy małą firmą, swoją działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Pracujemy i żyjemy na małej wsi na Mazurach.
Żyjemy w ścisłej symbiozie z przyrodą, która nas otacza. W DrewnoRytm zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna.
Wszystko co tworzymy staramy się tworzyć z poszanowaniem przyrody, dlatego do zdobienia naszych wyrobów używamy tylko sprawdzonych i bezpiecznych środków. Używamy wyłącznie wyselekcjonowanego drewna najwyższego gatunku, staranie wysuszonego, pozyskanego oczywiście z mazurskich lasów. Nasze produkty najczęściej powstają z takich gatunków drzew jak: brzoza, sosna, lipa, dąb, jesion oraz czeremcha. Wszystkie produkty powstają z pracy naszych rąk co czyni je wyjątkowymi i jedynymi w swoim rodzaju.

Realizujemy zamówienia specjalne

Współpracujemy również z innymi firmami, zarówno rodzimymi jak i zagranicznymi. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia produkcji części do większych projektów, ale też indywidualny pomysł klienta. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia galerii zamówień specjalnych produktów indywidualnych lub kontaktu w celu omówienia konkretnego zlecenia.

Ozdoby i dekoracje

W naszej ofercie znajdziesz ręcznie malowane i jedyne w swoim rodzaju dekoracje i ozdoby do domu lub mieszkania.
Od wieków w Polsce mówi się, że bociany są zwiastunem wiosny oraz kojarzą się z wszelkim dobrem. W naszym sklepie znajdziesz bociany wykonane z dbałością o każdy szczegół. Każdy ptak posiada swoją historię. Strugany ręcznie i zdobiony farbami ekologicznymi z atestem, może być oryginalnym upominkiem lub dekoracją domu czy ogrodu. Nasze Anielice wykonane są z drewna lipowego, rzeźbione i malowane ręcznie. Anielicę możemy postawić lub zawiesić. Każda Anielica zdobiona jest metodą decoupage, ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Dzięki dużej gamie ciekawych, niepowtarzalnych wzorów i kolorów są ozdobą każdego domu. Figurki koni również wykonujemy z drewna lipowego, malujemy ręcznie farbami akrylowymi. Mogą służyć nie tylko jako zabawka dla dziecka ale również bardzo gustownie zdobią witrynę ze szkłem. Dzięki dużej gamie kolorów i wzorów ucieszą oko najmłodszych jak również będą cenną ozdobą domu czy mieszkania.
Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu dekoracji na naszej stronie internetowej.

Zabawki drewniane

Samochody z drewna, które prezentujemy to rozwiązanie skierowane przede wszystkim do maluchów, jednak mogą umilić czas również dzieciom w starszym wieku. Nieskomplikowana forma i prosta budowa sprawiają, że dziecko uruchamia wyobraźnię i rozwija kreatywność. Co więcej, drewniane zabawki to idealne połączenie zabawy z ćwiczeniami koordynacji ruchowej i ćwiczeniami dłoni i palców. Ptaki pchacze dostępne w naszej ofercie wykonane są z drewna sosnowego i lipowego, malowane ręcznie farbami akrylowymi. W naszej ofercie posiadamy takie ptaki jak: pingwin, kaczka, gęś i pelikan.
Ptaki idealnie sprawdzą się podczas zabawy w domu jak i na zewnątrz. Przeznaczone dla maluchów stawiających pierwsze kroki i także dla tych bardziej doświadczonych.

Oferta produktów użytkowych

W naszej ofercie produktów użytkowych posiadamy: chusteczniki, serwetniki, szkatułki, skarbonki, stojaki na okulary, deski do serwowania oraz misy i miski do owoców. Misy płytkie drewniane urzekają swoim wdziękiem, starannością wykonania i ukrytą w swoich zakamarkach pasją rzeźbienia. Ręcznie wytoczone na tokarce, z dbałością o każdy szczegół. Szkatułki dostępne w naszej ofercie mogą okazać się idealnym pomysłem na prezent. Piękne i niepowtarzalne szkatułki drewniane ręcznie robione, zdobione techniką decoupage. Zachwycają swoją oryginalnością i dużą gamą kolorów. Ich delikatne barwy i przyciągające uwagę a wzory pozwalają ubarwić każde pomieszczenie.

Natomiast deski do krojenia i serwowania to niezbędne kuchenne przybory, które przydadzą się podczas przygotowywania potraw – od tych najprostszych, aż po skomplikowane i wyrafinowane dania. Ich zastosowanie nie ogranicza się jednak wyłącznie do krojenia. Deska kuchenna to także modny i praktyczny sposób, aby wyeksponować danie i w ciekawej formie zaserwować je swoim gościom. Deski powstają z drewna dębowego, czeremchy, gruszy, klonu jak i z czereśni czy jabłoni.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

_RAD7531-min-min

DESKI-min-min

_RAD7532-min-min

Dzięki urozmaiconemu doborowi drewna, posiadają piękne kolory i fantazyjne słoje.


“Rytmy” Drewno i Wyobraźnia – Sławomir Potaś
Telefon: 514 383 103 | E-mail: info@drewnorytm.pl
www.drewnorytm.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/biuro-i-dom/

Related posts

Domowe przetwory bez kalorii: Malinowy Ogród

ABC-Handlu

Bosskar: Metalowe elementy dekoracyjne

ABC-Handlu

Muminky: Bawełniane kocyki dla niemowlaka

ABC-Handlu