ABC-Handlu
Home » Blog » Ecoblick i BeOrganic: Ekologiczne produkty najwyższej jakości
Artykuły spożywcze Wszystkie

Ecoblick i BeOrganic: Ekologiczne produkty najwyższej jakości

Ecoblik i BeOrganic od 2018r należy do firmy MedicaLine, polskiego, szybko rozwijającego się producenta najwyższej jakości produktów z segmentu suplementów diety oraz żywności ekologicznej.

MedicaLine spełnia Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania. Wszystkie produkty produkowane są w naszym zakładzie, mieszczącym się pod Warszawą. Posiadamy własną produkcję, nowoczesny magazyn surowców i wyrobów gotowych, własny dział rozwoju oraz kadrę doświadczonych technologów i specjalistów produkcyjnych, co umożliwia nam szybkie reagowanie na potrzeby konsumentów oraz dochowanie wysokich standardów jakościowych i powtarzalności wytwarzanych produktów. Wchodząc w nowy 2022 rok, uruchomiliśmy kolejną część produkcyjną z nowoczesną linią do kapsułkowania, tabletkowania i konfekcji suplementów diety oraz nową część do konfekcji ekologicznych produktów sypkich. Na drugie półrocze 2022 roku mamy zaplanowaną kolejną rozbudowę, która uwzględnia znaczne zwiększenie powierzchni magazynowej.


Ecoblik to ekologiczne produkty o najwyższej jakości, w której znajdują się: zioła, herbatki ziołowe, mieszanki ziołowe, herbaty klasyczne i kawy ziarniste.

Marka ma swoje korzenie oraz historię związaną z jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich zielarek Stefanią Korżawską – eksperta w dziedzinie ziołolecznictwa. To dzięki Jej pracy powstała marka oraz 8 opatentowanych receptur mieszanek ziołowych, które do dziś cieszą się ogromną popularnością. Na tej bazie powstały kolejne produkty i również zostały bardzo dobrze przyjęte przez konsumentów.


BeOrganic, to marka, w której ofercie znajdują się również wyłącznie ekologiczne produkty.

W momencie zakupu była nieznanym brandem skupiającym się jedynie na dystrybucji ekologicznych produktów w kanale e-commerce. Od pierwszych dni pracy nad BeOrganic, za cel wyznaczyliśmy sobie zbudowanie marki oferującej produkty w 100% certyfikowane ekologicznie dla osób nastawionych na zdrowy styl życia, aktywnych fizycznie, zwolenników fitnessu, sportowców. Nasze produkty opieramy na najwyższej jakości surowcach od sprawdzonych dostawców.

Już w połowie roku 2019 wprowadziliśmy z sukcesem linię Superfoods. Aktualnie 16 produktów, pakowanych w torebki po 200g.


W połowie roku 2020 mogliśmy pochwalić się wprowadzeniem kolejnych dwóch linii – białka roślinne oraz suplementy diety w tabletkach i kapsułkach. Bardzo dobre przyjęcie kategorii ekologicznych protein zaowocowało szybkim wzrostem dystrybucji.

BeOrganic to marka, która jako pierwsza w Polsce, w swoim asortymencie suplementów diety, posiada tylko produkty certyfikowane ekologiczne, pozyskiwane w większości w procesie ekstrakcji. Ich dystrybucję opieramy o kanał e-commerce oraz sklepy zielarsko-medycznych i ze zdrową żywnością. Nasza determinacja i zaangażowanie w pracy nad dopasowaniem oferty do oczekiwań konsumentów w roku 2020, przełożyła się na wprowadzenie łącznie 20 nowych produktów.

Dzięki ogromnej wierze w rynek ekologiczny oraz sportowemu trybowi życia, w 2021 roku wprowadziliśmy, aż 30 nowych produktów. Skupiliśmy się na rozszerzeniu asortymentu w kategoriach ekologicznych suplementów diety, białek roślinnych oraz Superfoods. W ostatniej z wymienionych kategorii wprowadziliśmy 13 produktów pakowanych w małe podręczne saszetki (42g). Dodatkowo we wrześniu 2021r., wystartowaliśmy z nową kategorią: BeOrganic Fitness&Sport, w której ofercie znajdują kilkuskładnikowe kompozycje Superfoods oraz ekologiczny Izotonik w proszku.

Plany na rok 2022 mamy równie ambitne. Uwzględniają duży wzrost portfolio i dystrybucyjny.


MedicaLine Konrad Malitka

Ostrówiec 150, 05-480 Karczew
beorganic.pl | ecoblik.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

Fishparty Manufaktura:

ABC-Handlu

Ipicasso: Malowanie po numerach

ABC-Handlu

Nowość od Helcom — jabłka prażone z wyjątkowymi dodatkami.

ABC-Handlu