ABC-Handlu
Home » Blog » Elemix: Rozwiązania dla Twojego Domu i Firmy!
Przemysł i Technologia Wszystkie

Elemix: Rozwiązania dla Twojego Domu i Firmy!

elemix_logo

Firma ELEMIX działa na rynku elektroinstalacyjnym od 1993 roku. Od początku swojej działalności firma dba o jakość wykonywanych usług i zadowolenie klientów. Główną działalnością firmy jest montaż instalacji elektrycznych, alarmowych.

elmix_zdj1

ELEMIX zajmuję się montażem oraz serwisem systemów alarmowych firmy SATEL oraz telewizji przemysłowej CCTV. Są to rozwiązania i udogodnienia, które poprawią bezpieczeństwo i komfort w Twoim domu i firmie.

W 1997 roku poszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż, montaż i serwis systemów centralnego odkurzania. Firma współpracuje z uznanymi światowymi markami. Jest przedstawicielem amerykańskich firm: CYCLOVAC BEAM, VACUFLO. Proponujemy swoim klientom nowoczesne technologie, które wyznaczają trendy zarówno w kraju, jak i na świecie. Budując swój dom masz okazje wdrożyć w nim między innymi nowoczesny bezprzewodowy system sterowania domem FIBARO

 Jesteśmy także autoryzowanym instalatorem urządzeń klimatyzacyjnych i Oficjalnym Partnerem  Generalnego Dystrybutora FUJI Elektric. Posiadamy w ofercie klimatyzacje takich marek jak: PANASONIC, SAMSUNG, LG.  ELECTRA, ROTENSO, VIVAX.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom firma ELEMIX wciąż się rozwija i poszerza swoją działalność. Od 2015 roku specjalizujemy się w montażu odnawialnych źródeł energii takich jak POMPY CIEPŁA i FOTOWOLTAIKA.

Nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Dobierzemy każdy produkt w taki sposób, by spełniał Twoje oczekiwania.


FIRMA „ELEMIX” Ryszard Gąsiorowski
ul. Kostrogaj 6 09-400 PŁOCK
tel.: 609 667 688 | 793-792-035 | e-mail: biuro@elemix.com.pl
www.elemix.com.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/technologia/

Related posts

OSCAR BRANŻY NIERUCHOMOŚCI DLA MONOPOLIS

ABC-Handlu

Owoce z Dżungli: Witamy w świecie egzotycznych owoców

ABC-Handlu

Kotonek: dekoracje i ozdoby do pokoju dziecka

ABC-Handlu