ABC-Handlu
Home » Blog » Eurohansa: Producent słodyczy
Artykuły spożywcze Wszystkie

Eurohansa: Producent słodyczy

Produkty najwyższej jakości, oparte na własnych recepturach

Firma EUROHANSA to polski, rodzinny producent słodkich przysmaków niezmiennie obecny na rynku od 1991 roku.

Dziś EUROHANSA Zakład w Puławach to jeden z ważniejszych producentów wyśmienitych bakalii i owoców w czekoladzie. Orzeszki, rodzynki, migdały, wiśnie i żurawina otulone aksamitną, czekoladową słodyczą od lat zdobywają serca naszych Konsumentów, nie pozostawiając wątpliwości co do idealnego połączenia najwyższej jakości produktów z doskonałym smakiem.


Poza produkcją bakalii w czekoladzie specjalizujemy się w wytwarzaniu batonów. Słodkości na bazie pożywnych składników takich jak: orzechy, ziarna, suszone owoce, daktyle, produkty zbożowe czy miód, adresowane są do miłośników aktywnego trybu życia. W naszej ofercie posiadamy również batoniki: kokosowe w czekoladzie, musli, z past owocowych. Produkujemy też tradycyjne kamyki arachidowe i drażetki cukrowe. Do naszej produkcji stosujemy szeroką gamę czekolad: mleczną, białą, deserową i ruby. Na życzenie klientów stosujemy również czekolady bez dodatku cukru. Tworząc z pasji i zamiłowania do wyrobów cukierniczych, pracujemy w oparciu o własne, oryginalne i innowacyjne receptury.

Nasza oferta to bogaty wybór słodkich przekąsek, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Odpowiadamy na oczekiwania rynku, proponując smakołyki w różnych smakach czekolady: deserowej, mlecznej, białej, rubby oraz wielu gramaturach czy formach opakowania.

Wysokie standardy bezpieczeństwa produkowanych wyrobów zapewnia wdrożony w zakładzie system jakości zgodny z międzynarodowym standardem IFS Food łączącym wymagania zawarte w HACCP oraz zasady GMP i GHP. Jesteśmy także certyfikowani w obszarze produkcji wyrobów bezglutenowych, słodyczy ekologicznych oraz UTZ.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

EUROHANSA Sp. z o.o. | NIP: 712-015-10-01
ul. Wiślana 8, 24-100 Puławy Poland
tel.: +48 81 887-44-14 | e-mail: pulawy@eurohansa.com.pl
www.eurohansa.com.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Hurtownia karm dla zwierząt rozwija ofertę współpracy

ABC-Handlu

Babyly: tekstylia dla dzieci i niemowląt

ABC-Handlu

KAWUSZKA: Palarnia Kawy

ABC-Handlu