ABC-Handlu
Home » Blog » Fajneklocki.pl : Nowoczesne zabawki edukacyjne
Dziecko Wszystkie

Fajneklocki.pl : Nowoczesne zabawki edukacyjne

logo

Fajneklocki.pl to miejsce, gdzie znajdziesz produkty dla najmłodszych z całego świata!

Dla każdego rodzica rozwój emocjonalny i intelektualny ich dzieci jest szalenie ważny. Jest to ciągły proces, który wymaga uwagi i cierpliwości. Aby wesprzeć rodziców w tym procesie stworzyliśmy internetowy sklep z zabawkami pod nazwą fajneklocki.pl, gdzie znajdziecie starannie dobrane , piękne, innowacyjne, najwyższej
jakości, nagradzane na międzynarodowych i krajowych konkursach zabawki
edukacyjne.

Sklep fajneklocki.pl stanowi część firmy QElements, której misją jest dostarczanie najlepszych jakościowo produktów wspierających rozwój dzieci w każdym wieku. Od ponad 10 lat jesteśmy importerem i dystrybutorem produktów z USA, Europy i Nowej Zelandii.

Wśród wielu dystrybuowanych przez nas marek są sensoryczne zabawki, gry i łamigłówki Fat Brain Toy Co, a wśród nich między innymi Bąbelki Dimpl, Elastyczna Kostki InnyBin, Wirująca Wieża Spin Again; pachnące eko ołówki, długopisy, kredki Scentco, leśne domki i pojazdy magicznego świata Klorofil, eko układanki 3D Eugy, duże flamastry kropkowe Do-A-Dot Art, zabawki niemowlęce Mobi w tym Przeciąganiec Zippee.

Dzieci bawiąc się oferowanymi przez nas produktami, będą rozwijać zmysły, wyobraźnię, uczyć się kształtów, kolorów i liczb, a także poznawać otaczający je świat i prawa nim rządzące. I co najważniejsze, będą czerpać przy tym ogromną radość!

ul. Obrońców Pokoju 41, 05-800 Pruszków
tel.: 605 09 49 25, biuro@qelements.pl
www.fajneklocki.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/dziecko/

Related posts

Młyn z rodzinną tradycją – Młyny Szczepanki

ABC-Handlu

Leniwa Grażyna: Garmażerka i Catering podlaski

ABC-Handlu

Przetwory z Borówki Amerykańskiej

ABC-Handlu