ABC-Handlu
Home » Blog » Fishparty Manufaktura:
Artykuły spożywcze Wszystkie

Fishparty Manufaktura:

logo

Korzenie firmy Fishparty Manufaktura sięgają kilkupokoleniowych tradycji rybackich, ponieważ nasza rodzina od ponad 60 lat praktykuje rybołówstwo.

Początkowo na potrzeby spotkań rodzinnych przygotowaliśmy potrawy z ryb, których postać i smak były doskonalone przez lata. Kazimiera Świątek wraz z mężem Henrykiem, opracowywali skład różnych marynat śledziowych, a efektem ich wieloletniej pracy są receptury, z których Manufaktura obecnie korzysta.
Kilka lat temu dojrzał w nas pomysł wypłynięcia na polski rynek, w celu podzielenia się swoją pasją. Dlatego od roku 2013, działamy oficjalnie jako Manufaktura Fishparty.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Śledź:

  • Karmazynowy
  • w Ziołach
  • Delikates
  • Klasyczny
  • Pikantny
  • O-mega z kaparami
  • Orientalny
  • O-mega z jagodami goji

Misją Fishparty Manufaktura jest przełamanie mitu zanieczyszczonego Bałtyku, przywrócenie produktom rybnym należytego miejsca na naszych stołach, a także udowodnienie, że śledź może pachnieć wyłącznie świeżością!

W osiąganiu tych wyzwań, pomagają nam m. in. praktyczne umiejętności, udokumentowana wiedza z zakresu oceanografii chemicznej i auditingu ekologicznego, a także etyka pracy- rozumiana jako rezygnacja ze stosowania środków konserwujących i ulepszaczy. Zachowujemy równowagę między tradycyjnymi procedurami przygotowania produktów a wykorzystaniem nowoczesnych technologii, gwarantujących świeżość koreczków śledziowych.

Mamy świadomość, że kluczowa weryfikacja przeprowadzana jest przez kubki smakowe wymagających smakoszy i to Państwa zadowolenie wyznacza poziom koreczków śledziowych Manufaktury. Na potwierdzenie przytoczymy fragment opinii Mai Flynn- dietetyka i naturopaty:
Zawsze gdy jestem w Polsce, szukam w sklepach “czystych” gotowców. Ostatnio natknęłam się na marynowane śledzie domowej produkcji małej, rodzinnej firmy Fishparty Manufaktura. Sama nazwa wskazywała, że musi być dobrze. Bez wątpienia są to najlepsze koreczki śledziowe jakie dotychczas udało mi się znaleźć na polskim rynku. Zero sztucznych konserwantów i dodatków, świetne kompozycje smakowe i co ważne – cebulka nadal chrupiąca!


www.fishparty.pl

FISHPARTY MANUFAKTURA Kazimiera Świątek

NIP 8392434771 | REGON 771487150

Adres: Niestkowo 14, 76-270 Ustka
Telefon: +48 600 456 781
e-mail: biuro@fishparty.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

eBatony.pl :Szeroki wybór pysznych przekąsek

ABC-Handlu

Paklo.pl – kompleksowe zaopatrzenie dla biznesu

ABC-Handlu

Wspaniałe i proste w przygotowaniu smaki marki Damak

ABC-Handlu