ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Forpa – Producent ekologicznych opakowań na żywność
HoReCa Wszystkie

Forpa – Producent ekologicznych opakowań na żywność

forpa_logo

Każdego dnia tworzymy ekologiczne opakowania dla naszych klientów. Estetyczne, personalizowane, podkreślające smak i wyróżniające się spośród konkurencji. forpa

Od 1985 roku oferujemy i dostarczamy wszechstronne rozwiązania poligraficzne dla wymagających klientów z każdego sektora rynku. Jesteśmy drukarnią, która posiada ugruntowaną pozycję rzetelnego partnera, zbudowaną dzięki lojalności i właściwemu zaangażowaniu na każdym etapie zlecenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rynku, zainwestowaliśmy w nowy sektor zbytu – produkcję ekologicznych opakowań papierowych z możliwością dowolnego zadruku.

Dzięki stałemu rozwojowi, który wpisany jest w status marki FORPA poszerzamy gamę oferowanych opakowań, dostarczając nasze produkty do klientów w kraju oraz za granicą. Oferujemy najwyższej klasy opakowania dla branży spożywczej, gastronomicznej, przemysłu związanego z przetwórstwem, pakowaniem warzyw i owoców oraz produktów mięsnych. Produkujemy opakowania, które wpłyną na wzrost konkurencyjności Twoich produktów.

Specjalizujemy się w produkcji ekologicznych opakowań i tacek z papieru oraz tektury przeznaczonych dla szeroko pojętego przemysłu związanego z przetwórstwem oraz pakowaniem warzyw i owoców. Jesteśmy gotowi wyprodukować opakowania według indywidualnych potrzeb klienta. Realizujemy zamówienia już od 10 000 szt.

Opakowanie jest jedną z najważniejszych części procesu sprzedaży. Pełni funkcję narzędzia i nośnika marketingowego, pobudzającego klienta wyglądem oraz przekazem. Produkujemy personalizowane opakowania, które zwiększają atrakcyjność produktu, podkreślają jego charakter oraz wyróżniają go na półce sklepowej. Tym samym wpływając na rozpoznawalność Twojej marki.

Opakowania oraz tacki na owoce i warzywa nie tylko zabezpieczają produkty przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami, ale przede wszystkim zapewniają większa wygodą dla konsumenta – podczas zakupu oraz transportu. Dodatkowym atutem sprzedaży owoców i warzyw w formie konfekcjonowania i pakowania jest gwarancja zwiększenia marży dla producentów.

Tacki na owoce i warzywa
Opakowania na żywność, wynos, uniwersalne

Stwórz z nami ekologiczne i presonalizowane opakowanie na Twój produkt


FORPA
Producent opakowań ekologicznych
ul. Czarnowiejska 1, 32-800 Brzesko
tel. + 48 609 659 105 e-mail: biuro@forpa.pl
Kontakt handlowy:
Krzysztof Dziedzic
tel. +48 609 659 105, e-mail: krzysztof.dziedzic@forpa.pl

Pozostałe artykuły: https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/horeca/

Related posts

Burattino: zabawki z wesołą duszą <3

ABC-Handlu

Firasek: Twoje ulubione produkty syryjskie w twoich rękach

ABC-Handlu

Cake&Paper: Dekoracje do tortów i ciast

ABC-Handlu