ABC-Handlu
Home » Blog » GymBeam: wiodący sklep internetowy i producent specjalizujący się w branży fitness w regionie CEE
Artykuły spożywcze Wszystkie

GymBeam: wiodący sklep internetowy i producent specjalizujący się w branży fitness w regionie CEE

gymbeam logo

GymBeam to sklep internetowy ze zdrową żywnością i suplementami diety który wszedł na polski rynek początkiem roku 2020. Klientom i partnerom handlowym oferuje szerokie portfolio nowoczesnej, zdrowej żywności, suplementów diety, akcesoriów do ćwiczeń i odzieży fitness.

GymBeam powstał w roku 2014 i już wkrótce po swoim pojawieniu się na rynku, poza dobrze już znanymi suplementami diety dla sportowców, wprowadził również nowe produkty swojej własnej marki. Centrum logistyczne spółki mieści się na Słowacji i codziennie wysyła z tego miejsca ponad 30 000 paczek do klientów końcowych w 14 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Ze względu na swoją szybką ekspansję, spółka zalicza się do najszybciej rozwijających się firm e-commerce w regionie CEE.

Spółka realizuje produkcję oraz sprzedaż swoich własnych produktów pod marką GymBeam, BeastPink, VanaVita i GymBeam Clothing oraz marką odzieży premium do ćwiczeń Strix. Obecnie asortyment sklepu składa się z 9000 produktów z 125 marek.

Spółka już od chwili swojego powstania kładzie nacisk zarówno na jakość i innowacyjność produktu, oraz na budowanie społeczności online, która kocha ruch i zdrowy styl życia. Udaje się to dzięki skutecznemu marketingowi online, analizie danych i tworzeniu interesujących treści w sieciach społecznościowych, które potrafią efektywnie dotrzeć do klienta.

W razie zainteresowania współpracą z firmą GymBeam, zachęcamy do wypełnienia formularza znajdującego się na stronie bądź kontaktu mailowego pod adresem info@gymbeam.pl lub pod numerem telefonu 22 292 54 80.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

GymBeam-produkty

GymBeam-výdajné-miesto-v-Košiciach

Športové-oblečenie

Śportová-výživa

Zdravé-potraviny

Oferujemy wysokiej jakości produkty w uczciwej cenie.


Skontaktuj się z nami:

GYMBEAM s.r.o.
Rastislavova 93, 040 01 Košice, Słowacja

NIP SK2023380447

E-mail: info@gymbeam.pl | Telefon: 222 925 480

www.gymbeam.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

Eko-Aronia: Zagraj naturalnie!

ABC-Handlu

Fanex – sztuka tworzenia smaku

ABC-Handlu

Ene-due.eu – sklep z zabawkami dla dzieci

ABC-Handlu