ABC-Handlu
Home » Blog » Hurtownia karm dla zwierząt rozwija ofertę współpracy
Wszystkie Zwierzęta

Hurtownia karm dla zwierząt rozwija ofertę współpracy

border-collie-672696_1920
hurtownia_karm_logo

Hurtownia karm dla zwierząt z siedzibą w Jasienicy, rozwija ofertę współpracy dropshippingowej. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów topowych europejskich marek m.in. Canun, Divinus, HappyOne, Evoque i Rufia. Dzięki swoim bogatym składom, karmy zyskały zaufanie wielu polskich hodowców oraz zajmują bardzo wysokie pozycje w rankingach jakości i sprzedaży.

Jak to działa?

Obowiązkowym warunkiem do spełnienia jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej oraz rejestracja na platformie B2B hurtowni. Po kontakcie z przedstawicielem – pod numerem telefonu 885 220 112 lub pod adresem mailowym m.piechowiak@hurtowniakarm.pl – otrzymają Państwo pełny wgląd do oferty. Sprzedaż w systemie dropshippingowym jest niezwykle prosta. Wystarczy wystawić produkt na dowolnej aukcji zgodnie z przyjazną polityką cenową, a następnie na bieżąco zamawiać na platformie hurtowni sprzedane przez siebie produkty. Wszystko zostaje wysłane do klientów bezpośrednio z magazynu hurtowni. Zapewnia to sprzedającym szybkość transakcji oraz pewność jakości produktów.

Marża w systemie dropshippingowym dochodzić może nawet do 30%. Firma dba o zdrową konkurencję oraz równe zasady wobec wszystkich swoich reprezentantów.

Wielu przedsiębiorców, jako największą wadę swojego biznesu uznaje potrzebę magazynowania wielkiej ilości artykułów w małej przestrzeni magazynowej. Przy współpracy z Hurtownią Karm, nie jest to zmartwieniem, gdyż cały proces wysyłki pozostaje po naszej stronie.

Największą zaletą systemu dropshippingowego jest jej prostota oraz możliwość ustalania własnej dynamiki sprzedaży. Sprzedający są ograniczani jedynie poprzez minimalne ceny produktów, zatem wyznaczony jest jedynie zarobek minimalny, a maksymalny zależy tylko od zdolności marketingowych oraz przedsiębiorczości sprzedających.

Regulamin współpracy na stronie: www.hurtowniakarm.pl


Jasienica 357 (Budynek Ceramiki Pilch), 43-385 Jasienica
Godziny otwarcia: Pon. – Pt.: 08:00 – 16:00
tel: 669 300 800 | biuro@hurtowniakarm.pl
www.hurtowniakarm.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Related posts

eBatony.pl :Szeroki wybór pysznych przekąsek

ABC-Handlu

Biobakt: Skutecznie dbamy o środowisko

ABC-Handlu

Słodkie Hawo: słodycze to smak wspomnień

ABC-Handlu