ABC-Handlu
Home » Blog » iCombi Pro firmy RATIONAL doceniony w rozwijaniu ciepłej lady
Wszystkie Wyposażenie

iCombi Pro firmy RATIONAL doceniony w rozwijaniu ciepłej lady

Linia urządzeń konwekcyjno-parowych iCombi Pro firmy RATIONAL została doceniona przez jurorów z sieci handlowych i stacji paliw i zdobyła:

Perłę Rynku FMCG 2021 – srebro! w kategorii WYPOSAŻENIE-URZĄDZENIA!

Badanie „Perły Rynku” to prestiżowy, ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym fachowcy z handlu wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej. Projekt składa się z trzech równolegle przebiegających badań m.in. „Perły Rynku FMCG”. Celem projektu „Perły Rynku” jest nagrodzenie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach. Laureaci badania wyłaniani są przez JURY, składające się z przedstawicieli najbardziej liczących się na rynku sieci handlowych, stacji paliw oraz hurtowni. Zadaniem jurorów jest przetestowanie zgłoszonych do badania produktów i ocena ich potencjału rynkowego.

Supermarkety przeżywają oblężenie a ich oferta dań gotowych jest bardziej popularna niż kiedykolwiek. RATIONAL wspiera nie tylko gastronomię, ale także sklepy spożywcze, które bardzo dynamicznie zaczęły rozwijać projekt ciepłej lady. „Zastosowanie pieca konwekcyjno-parowego iCombi Pro w supermarketach pomaga zwiększyć wielkość sprzedaży, dzięki rozwijaniu oferty dań gotowych oraz poprawie jakości żywności – a wszystko bez zwiększania ilości osób i pracy.” – mówi Bartosz Murawski, Dyrektor ds. kluczowych klientów w Rational.

Pierwsza edycja Pereł Rynku odbyła się w 2006 roku. Profesjonalny sprzęt gastronomiczny pojawił się w tegorocznym plebiscycie po raz pierwszy. To pokazuje, jak zmienia się oferta supermarketów, a co za tym idzie potrzeby, jeśli chodzi o wsparcie profesjonalistów znanych już w innej branży.

Kontakt:

RATIONAL Sp. z o.o.
Anna Pycińska
National Marketing Manager
Tel. +48 22 864 93 26
a.pycinska@rational-online.com
rational-online.com


O RATIONAL

RATIONAL jest globalnym liderem rynkowym i technologicznym w zakresie termicznego przyrządzania potraw w kuchniach profesjonalnych. Lider innowacji od momentu stworzenia technologii konwekcyjno-parowej regularnie proponuje udoskonalenia swoich urządzeń dostosowując je do wymagań rynku. Obecnie w urządzeniach RATIONAL na całym świecie produkuje się dziennie ponad 130 milionów potraw. Głównym celem przedsiębiorstwa jest oferowanie jak największych korzyści szefom kuchni przyrządzającym potrawy w kuchniach całego świata. RATIONAL oferuje najlepsze w swojej klasie piece konwekcyjno-parowe iCombi oraz urządzenie multifunkcyjne iVario, które odpowiadają za 100% wszystkich procesów gotowania w profesjonalnych kuchniach. O wysokiej klasie urządzeń i uznaniu na rynku świadczy fakt, że w 2019 roku został wyprodukowany milionowy piec konwekcyjno-parowy. RATIONAL jest przedsiębiorstwem dla szefów kuchni – zatrudniając ponad 250 szefów kuchni na całym świecie, a ta zorientowana na klienta struktura tworzy podstawę dla wyjątkowego potencjału firmy.

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie

Related posts

Sklep rybny Orka

ABC-Handlu

In Out: Zakupy i sprzedaż detaliczna

ABC-Handlu

Purla Baby: Producent pieluszek wielorazowych

ABC-Handlu