ABC-Handlu
Home » Blog » Ipicasso: Malowanie po numerach
Biuro i dom Wszystkie

Ipicasso: Malowanie po numerach

iPicasso.pl – jest wyspecjalizowanym sklepem internetowym obrazów po numerach najwyższej jakości.

W naszym katalogu znajdą Państwo różnorodne obrazy po numerach o różnej wielkości, tematach, różnych artystów i złożoności.

Wiele produktów zawiera recenzje i przykłady rzeczywistych gotowych obrazów wysyłanych przez naszych Klientów, które można obejrzeć w katalogu na naszej stronie internetowej. Prawdziwe recenzje i gotowe prace pomogą szybko zdecydować się i dokonać właściwego wyboru.

Kolorowanki po numerach są wspaniałym prezentem dla każdego niezależnie od wieku oraz płci. Jest to nie tylko świetny zakup oraz wspaniały prezent dla dzieci i dorosłych, ale także interesujące hobby, które pozwoli ciekawie i fascynująco spędzić wolny czas, przynosząc wiele wrażeń i pozytywnych emocji.

Obrazy po numerach zdobyły uznanie na całym świecie, przynosząc przyjemność ludziom w każdym wieku – spróbuj i przekonaj się sam!

Malowanie po numerach

Cała sztuka polega na tym, aby pokolorować odpowiednie pola gotowym zestawem farb akrylowych lub olejnych. Farby zostały wcześniej zmieszane i przypisane poszczególnym cyfrom, odpowiadającym numerom na płótnie. Dzięki takiemu zestawowi każdy może spróbować swoich sił w malarstwie i stworzyć prawdziwe dzieło sztuki, swój własny obraz, dobrze się przy tym bawiąc.

Ta forma rozrywki, jaką jest tworzenie malunku po numerach oraz kolorowanie stworzona została bez jakichkolwiek ograniczeń, dlatego też jest odpowiednia dla każdego – bez względu na płeć, wiek, rasę, czy poglądy. Przy pomocy profesjonalnie przygotowanych akcesoriów każdy z nas jest w stanie stworzyć coś pięknego, co dotychczas wydawało się leżeć poza zasięgiem przeciętnego zjadacza chleba, który w dodatku mógłby być postrzegany jako artystyczny ignorant.

Zestaw do malowania po numerach stanowi swego rodzaju wrota do świata sztuki, które od teraz stoją otworem praktycznie dla każdego, kto wyciągnie do nich rękę i odważy się je otworzyć, a następnie przekroczyć. Nasz sklep internetowy oferuje wiele różnego rodzaju malowanek, które niezmiennie zachwycają!


IPICASSO Sp. z o.o.
ul. Kineskopowa 1B, 05-500 Piaseczno, Polska
tel. +48 733 782 620 | e-mail: ipicasso.pl@gmail.com
www.ipicasso.pl

Odbiór zamówień:
ul. Słoneczna 194, 05-506 Kolonia Lesznowola

NIP: 1231355620 Regon: 367426105

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/biuro-i-dom/

Related posts

Restauracja w słoiku: Zdrowe jedzenie w słoikach

ABC-Handlu

RYBY Z SERCA NATURY

ABC-Handlu

KISZECZKA: Ręcznie wyrabiane wędliny i najwyższej jakości mięsa

ABC-Handlu