ABC-Handlu
Home » Blog » Kartofelek: Producent obranych warzyw dla gastronomii
Artykuły spożywcze Wszystkie

Kartofelek: Producent obranych warzyw dla gastronomii

kartofelek_glowne

Prowadzimy uprawy roślin konsumpcyjnych pod ścisłą kontrolą!

kartofelek_zdj1

Jesteśmy dolnośląską grupą producencką zajmującą się uprawą, produkcją, jak również przetwórstwem płodów rolnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu odmiany naszych warzyw są starannie wyselekcjonowane i zawsze wysokiej jakości. Kartofelek

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się produkcją i przetwórstwem płodów rolnych jakimi są przede wszystkim ziemniaki. Oferujemy ziemniaki obrane lub w skórce, zapakowane próżniowo. Ziemniaki są gotowe do spożycia po odpowiedniej obróbce termicznej (gotowanie, smażenie, pieczenie).

Ziemniaki dostępne są w trzech typach kulinarnych. Każda z odmian na podstawie zawartości suchej masy i skrobi jest zakwalifikowana do typu kulinarnego, który jest wskazówką dla konsumenta, w jaki sposób najlepiej dobrać odmianę do celów kulinarnych. Więcej o typach ziemniaków , oraz innych warzyw można dowiedzieć się w zakładce OFERTA.

Co nas wyróżnia?

Nowoczesna linia produkcyjna, którą posiadamy w naszym zakładzie służy do odpowiedniego przygotowania produktów przed zapakowaniem. Ziemniaki oraz inne warzywa, są starannie selekcjonowane, myte i czyszczone (zarówno maszynowo, jak i ręcznie), następnie przechodzą proces pasteryzacji czyli konserwacji poprzez zastosowanie odpowiednio dobranego podgrzewania produktów spożywczych, tak aby zniszczyć lub zahamować wzrost drobnoustrojów chorobotwórczych lub enzymów przy jednoczesnym zachowaniu smaku produktów i uniknięciu obniżenia ich wartości odżywczych.

Pakujemy produkty w opakowania vacuum, które gwarantują wysoką jakość produktu i pozwalają na dłuższe ich przechowywanie bez utraty smaku i wartości odżywczych.

Co można zyskać korzystając z naszych produktów?

Wysokiej jakości produkty
bezpośrednio od producenta

Czas, Koszty, Energię
produkt jest czysty, obrany a nawet ugotowany!

Nadzorujemy każdy etap produkcji
Dbamy o najwyższą jakość produktu, kontrolując proces jego powstawania na każdym etapie produkcyjnym, począwszy od zasiewów, poprzez zbiory, kończąc na obróbce. Z najwyższą starannością pilnujemy obowiązujących norm przetwórczych.


Grupa Producentów Ziemniaków
„Kartofelek” sp. z o.o.

Chrzanów · ul. Lipowa 32, 55-040 Kobierzyce (20 km. od Wrocławia)
+48 604 294 501 | +48 660 210 200 | e-mail: biuro@kartofelek.eu

Zapraszamy
od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-18.00

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Moda na mioda

ABC-Handlu

OryginalnySok: Pierwszy w polsce sok 100%

ABC-Handlu

Rolka Poland: Maszyny do produkcji lodów

ABC-Handlu