ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Kastell wspiera powrót przedsiębiorców
HoReCa Wszystkie

Kastell wspiera powrót przedsiębiorców

Kastell wspiera powrót przedsiębiorców w nowych warunkach sanitarnych. Firma Kastell – krajowy potentat w branży sprzętu czyszczącego – rusza z dodatkowym wsparciem dla hoteli, restauracji i innych podmiotów sektora usługowego. Pracownicy firmy przygotowali specjalny pakiet dla przedsiębiorstw i obiektów, które przystosowują się do funkcjonowania w nowych warunkach sanitarnych.

Wśród produktów oferowanych przez firmę znajdują się m.in. :

  • bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk,
  • płyny antyseptyczne do różnych zastosowań,
  • podłogowe maty dezynfekcyjne do obuwia
  • profesjonalny sprzęt przeznaczony do szerokiej dezynfekcji pomieszczeń użytkowych – np. zamgławiacze.

W branży hotelarskiej, gastronomicznej – lub szerzej mówiąc, usługowej – klienci już teraz oczekują od przedsiębiorców działań zwiększających bezpieczeństwo sanitarne. Chcieliśmy zaoferować rynkowi różnorodny wachlarz produktów, które stanowią kompleksową odpowiedź na te oczekiwania – wyjaśnia współwłaściciel Kastell, Paweł Maj.

4
4

Jak czytamy na stronie internetowej firmy, w przypadku sporej części artykułów istnieje możliwość oznakowania ich logotypem i kolorystyką obiektu. Pracownicy firmy pomogą również dobrać właściwe produkty do specyfiki obiektu i konkretnych pomieszczeń oraz przeszkolą personel w zakresie korzystania z profesjonalnych urządzeń przemysłowych.

Najważniejsze, że nie jesteśmy nowicjuszami w tym biznesie. Produkujemy sprzęt tego typu na skalę europejską i dzięki doświadczeniu pracowników wrocławskiego zakładu jesteśmy w stanie utrzymać regularność dostaw nawet teraz, w czasie zwiększonego zapotrzebowania – dodaje Paweł Maj.

Kastell kieruje swoją ofertę do podmiotów sektora usługowego. Na co dzień firma zaopatruje zarówno hotele i restauracje, jak również centra handlowe, biura, magazyny, czy też jednostki administracji publicznej. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz kompleksową obsługę i doradztwo. Kontakt możliwy jest poprzez witrynę: www.stacjedodezynfekcji.kastell.pl

5
5

Pozostałe artykuły: https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/horeca/

Related posts

Hurtownia gastronomiczna Kaptan Food

ABC-Handlu

Agro Danmis: Unikalny dar natury!

ABC-Handlu

Tork wykorzystuje wirtualną rzeczywistość w…

ABC-Handlu