ABC-Handlu
Home » Blog » KenDog – sklep dla psów stworzony z miłości i pasji
Wszystkie Zwierzęta

KenDog – sklep dla psów stworzony z miłości i pasji

kendog_tlo
kendgod_logo
kendog_zdj_1

Sklep KenDog jest owocem miłości do zwierząt, wieloletniej pasji, doświadczenia w hodowli i potrzebach czworonogów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasze produkty dobierane są pod względem użyteczności, ale co najważniejsze bezpieczeństwa. Jeżeli nie jesteś pewien w co zaopatrzyć swojego czworonoga z chęcią Ci pomożemy.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która ma na celu zadowolenie klienta, ale co najważniejsze czworonoga.

KenDog powstał w 2017 roku. Pewnego dnia rzuciłam dotychczasową pracę i stwierdziłam, że chce robić to co kocham. Od dziecka to zwierzęta tworzyły moją osobowość i wypełniały każdą przestrzeń życiową. I tak też pozostało do dziś.

W 2018 roku zakupiliśmy pierwszą maszynę do szycia i tak weszliśmy w świat Handmade dla psów.

Tworzymy obroże, smycze, szelki, saszetki na smaczki i wiele innych. Nasze akcesoria charakteryzują się wysoką jakością materiałów i designerskim wyglądem. Wszystkie obroże i smycze podszywane są neoprenem, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Dodatkowo są szybkoschnące, wodoodporne i brudoodporne. Znajdziecie u Nas wzory zarówno damskie, jak i męskie – jest w czym wybierać! Wszystkie Nasze produkty testujemy na przeróżnych psich łobuzach, brudaskach i siłaczy. Oprócz handmade’u zakupisz u Nas także zabawki, gryzaki, smakołyki, karmy i inne.. Wszystko czego potrzebuje Twój pupil ! 


ul. 9 Maja 71/23, 98 – 100 Łask
tel. 881-774-883, kontakt@kendog.pl
www.kendog.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Related posts

Serce Oliwy: produkty z oliwek z Grecji i Aten

ABC-Handlu

Rośnie sprzedaż online – Google wprowadza dwa bezpłatne narzędzia dla przedsiębiorców do analizy i rozwoju e-biznesu

ABC-Handlu

Fanex – sztuka tworzenia smaku

ABC-Handlu