ABC-Handlu
Home » Blog » Kreatywnypokoik: Decoupage i rękodzieło
Biuro i dom Wszystkie

Kreatywnypokoik: Decoupage i rękodzieło

kreatywny pokoik logo

Jedni uważają, że można się jej nauczyć. Inni, że to cecha wrodzona. Jaka by nie była, kreatywność jest nam potrzebna na co dzień. To źródło codziennej działalności artystycznej, której oddajemy się z zamiłowania, wykonując rękodzieło – każdy na swój sposób.

Tworząc internetowy sklep kreatywny, pragnęliśmy zebrać wokół naszych artykułów, prawdziwych pasjonatów rękodzielnictwa, którzy byliby wzajemnym źródłem inspiracji. Bo decoupage to sztuka dla każdego, czyniąca codzienność o wiele bardziej intrygującym, pełnym wartości i uroku doświadczeniem.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz artykuły decoupage, które, dzięki myśli kreatywnej, emocjonalności i wprawnej pracy ludzkich dłoni, posłużą do stworzenie rzeczy niepowtarzalnych. Z myślą o Tobie, stworzyliśmy przestrzeń pełną akcesoriów, materiałów i dodatków do decoupage. Sklep internetowy oferuje artykuły drewniane – skrzynki, pojemniki i kuferki, które tylko czekają, by je przyozdobić. W tym celu udostępniamy paletę wzorów serwetek i papierów, pośród których z pewnością znajdziesz ten wyjątkowy, idealnie pasujący do Twojego wyobrażenia.

W naszej ofercie:

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Lampka-nocna-literaka-niebieska

Lampka-nocna-literaka-mietowa

Lampka-nocna-literaka—rozowa

Lampka-nocna-literaka—Biala

Personalizowania lampka literka z imieniem 

Starannie wykonana lampka z imieniem w formie literki. Lampka dostępna jest w czterech kolorach: białym, różowym, miętowy lub niebieskim.

Produkt jest pomalowany z każdej strony. Lampka wyposażona jest w oświetlenie LED RGB wraz z pilotem dzięki czemu można dowolnie zmieniać kolor i moc światła.

Lampka nocna Dinozaur

Starannie wykonana lampka ze sklejki drewnianej przedstawiająca Dinozaura. Lampka wyposażona jest w oświetlenie LED RGB wraz z pilotem dzięki czemu można dowolnie zmieniać kolor i moc światła.

Zasilanie odbywa się poprzez zasilacz sieciowy ( 230v). Idealnie nadaje się do pokoju dziecięcego. Wspaniały prezent na każdą okazje. 

Personalizowania lampka drewniana z imieniem 

Starannie wykonana lampka ze sklejki drewnianej z imieniem w formie literki. Lampka wyposażona jest w oświetlenie LED RGB wraz z pilotem dzięki czemu można dowolnie zmieniać kolor i moc światła.

Zasilanie odbywa się poprzez zasilacz sieciowy ( 230v). Idealnie nadaje się do pokoju dziecięcego. Wspaniały prezent na każdą okazje. 

Z olbrzymią radością udostępniamy Ci artykuły rękodzielnicze i cieszymy się, że możemy, w ten oto sposób, uczestniczyć we wspaniałych procesach nadawania kształtów, barw i wymiarów, rzeczom jedynym w swoim rodzaju.


Kreatywnypokoik
ul. Pękowicka 61, 32-087 Zielonki
tel.: 517482902 | e-mail: kontakt.formspace@gmail.com

www.kreatywnypokoik.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/biuro-i-dom/

Related posts

Trawa żubrowa jako przyprawa

ABC-Handlu

Dobre prognozy dla warszawskiego rynku hotelowego

ABC-Handlu

Hurtownia gastronomiczna Kaptan Food

ABC-Handlu