ABC-Handlu
Home » Blog » Limpol: Dystrybutor produktów spożywczych
Artykuły spożywcze Wszystkie

Limpol: Dystrybutor produktów spożywczych

limpol logo

Limpol Sp z.o.o. to polska rodzinna firma. Od 25 lat importujemy produkty spożywcze z całego świata. Jesteśmy obecni w całej Polsce. Oferujemy klasyczne i egzotyczne artykuły branży FMCG pod marką VERA, a także wyróżniające się jakością produkty naszych partnerów. W naszej ofercie znajdują się  przetwory owocowe i warzywne w puszkach i w słoikach, produkty z kokosa, koncentraty i przeciery pomidorowe, oliwy z oliwek, tradycyjne włoskie makarony, sosy i przysmaki śródziemnomorskie.

Naszą pozycję na rynku wzmacniamy każdego roku, poszerzając asortyment o nowe produkty spożywcze oraz dostarczając produkty private label do wiodących sieci handlowych.

Marka VERA

Większość oferowanych produktów sprzedajemy pod marką własną VERA. Dbamy o to, aby nasze starannie wyselekcjonowane i sprawdzone produkty odpowiadały oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Tożsamość naszej marki na rynku detalicznym budujemy konsekwentnie od ponad 25 lat stale poszerzając ofertę oraz utrzymując zawsze powtarzalną jakość i atrakcyjną cenę. Szeroka gama naszych artykułów spożywczych stale się rozwija, dlatego regularnie oferujemy zarówno bestsellery, jak i nowości.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

VERA przepis bruschetta papryka grillowana

Zdjecie do katalogu_mleczko kokosowe2

Pizza-2


Limpol Sp. z o.o.
ul. Ludwinowska 7 | 30-331 Kraków
Telefon: +48 12 427 31 75 | e-mail: kontakt@limpol.pl
www.limpol.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

Sauny Premium: Nowoczesne Sauny Na Wymiar

ABC-Handlu

Spiżarnia z Kulturą

ABC-Handlu

Cudanki: Artykuły dla niemowląt/dzieci

ABC-Handlu