ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » MEBLOFORM – PRODUCENT MEBLI
Przemysł Wszystkie Wyposażenie

MEBLOFORM – PRODUCENT MEBLI

MEBLOFORM – Zakład w centrum polskiego zagłębia stolarskiego z bogatymi tradycjami.

MEBLOFORM – PRODUCENT MEBLI znajduje się w pobliżu Krakowa, w Kalwarii Zebrzydowskiej, w centrum znanego w Polsce regionu stolarstwa meblowego.

W każdym z zakresów prac uwzględniamy indywidualne preferencje klientów oraz skomplikowane wytyczne architektów wnętrz a dzięki naszej elastyczności oraz know-how możemy wytwarzać wysokiej jakości meble. Sporządzanie szczegółowych rysunków oraz zestawień materiałowych do każdego z mebli oraz bardzo dokładne planowanie produkcji każdego z projektów umożliwia nam zagwarantowanie stałej wysokiej jakości oraz korzystnej cenowo produkcji zadowalającej nawet najbardziej wymagających klientów.

mebloform - zdj 1

Obróbka okleiny należy do mocnych stron naszego zakładu. U nas możliwe jest wszystko:
od powierzchni matowych po wysoki połysk, od obróbki olejem po wosk. Fachowa obróbka laminatu, skóry, tkanin, szkła, tworzyw sztucznych i metalu sprawia, że nasze meble stają się prawdziwymi dziełami w nowoczesnym stylu. Bieżące kontrole jakości całego procesu produkcyjnego oraz sprawny montaż na obiekcie są gwarancją zarówno terminowego ukończenia projektu jak i zadowolenia naszych klientów.

mebloform - zdj 2

Nasze certyfikaty DIN ISO 9001– oraz IQNet 9001 wystawione wedle europejskich standardów to wynik wszystkich naszych działań oraz starań, by nieprzerwanie ulepszać naszą produkcję.

Related posts

Krośnieńskie Huty Szkła “Krosno” S.A.

ABC-Handlu

Warsaw Food Expo 2020!

ABC-Handlu

Firasek: Twoje ulubione produkty syryjskie w twoich rękach

ABC-Handlu