ABC-Handlu
Home » Blog » Midoritea4me: sklep z najlepszą zieloną herbatą
Artykuły spożywcze Wszystkie

Midoritea4me: sklep z najlepszą zieloną herbatą

Midoritea4me logo

Poczuj smak prawdziwej zielonej herbaty

Herbatami zajmujemy się od ponad 7 lat. Najpierw były to herbaty japońskie gdzie byliśmy jednymi z prekursorów ponieważ wówczas mało kto słyszał a już z pewnością nie miał okazji pić japońską herbatę.

Następnie poszukiwania herbat z całego świata aby sprostać oczekiwaniom szerszej gamie klientów. Obecnie oferujemy ponad 100 wariantów różnych herbat i ich mieszanek i stale powiększamy naszą ofertę.

Od 2 lat wprowadziliśmy na rynek własną markę kawy klasy premium pod nazwą ITABIRA. Można je kupić w naszym sklepie internetowym lub bezpośrednio kontaktując się z naszym biurem poprzez email biuro@midoritea4me.pl lub telefonicznie 509 509 566. Jest to świetna kawa zarówno do ekspresów kolbowych jak i automatów domowych. Naszym wyróżnikiem jest to, że kawa jest wypalana regularnie więc zawsze jest świeża a to w przypadku kawy poza jakością ziarna kluczowy warunek dobrego smaku. Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się aby nasz klient był zadowolony więc możemy dla klienta biznesowego wypalić określony rodzaj ziaren i ilość kawy według receptury klienta.Midoritea4me

W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe słodycze na bazie lub z nutami kawowymi i herbacianymi, zapakowane w oryginalne opakowania. Dbałość o detale jest dla nas bardzo ważna.

Oferujemy również szeroką gamę wszelkiej ceramiki japońskiej, włoskiej, angielskiej, chińskiej i polskiej. Zaopatrujemy w herbaty kawę i ceramikę również klienta biznesowego tj. biura, restauracje kawiarnie, sklepy i kancelarie prawne. Oferujemy kompleksową pomoc w dostarczeniu ceramiki, kawy, herbaty do lokali.

Powiedz czego oczekujesz,  a my z pasją spełnimy Twoje życzenia.


Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, aby odkryć nowe smaki, które z pewnością zdobędą Twoje podniebienie już od pierwszych chwil.


Midoritea4me
kom. + 48 509 509 566 | e-mail: biuro@midoritea4me.pl
www.midoritea4me.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Related posts

Rodzinna Tłocznia Soków „Łowickie Sady” + „Zakiszeni.pl” dla HORECA

ABC-Handlu

Targi Horeca Kraków 2021: Fotorelacja z targów

ABC-Handlu

Ecouse: Nowoczesne i ekologiczne wyposażenie toalet

ABC-Handlu