ABC-Handlu
Home » Blog » Moda na kota: z miłości do kocich brzuszków
Wszystkie Zwierzęta

Moda na kota: z miłości do kocich brzuszków

kitten-asleep-in-a-pot-1995961_1920

Moda na Kota to sklep internetowy, który oferuje produkty zdrowe, bezpieczne i w 100% dedykowane kotom.

Trafiłeś w miejsce, które prowadzone jest przez wielbicieli kocich łapek, uszek i ogonków. Pierwszy kot przeciął drogę naszego życia około 25 lat temu. Od tego momentu koty zagościły na dobre w naszych domach i sercach. Jesteśmy ludźmi, których misją jest zdrowe i szczęśliwe życie pupili.

Czytanie etykiet jest ważne, ale nie tylko w przypadku ludzkich produktów. Właściciele kocich towarzyszy powinni zwracać szczególną uwagę na to czym karmią swojego lwa salonowego. Z tą myślą, aby pomóc ludziom dobrze karmić ich czworonożnych przyjaciół powstał sklep internetowy modanakota.pl. Na naszych sklepowych “półkach” znajdziecie karmy z prostym składem, bez konserwantów, zbóż i zbędnych wypełniaczy. 

Moda_na_kota_zdj

Legowisko na parapet z polaru typu minky – Zapewnią każdemu kotu ciepło i komfort leniuchowania, gdy aura na dworze nie rozpieszcza. Upiększą także każdy parapet czy też półkę swoimi pięknymi kolorami

Naturalne przysmaki dla kotów i karmy wysokiej jakości – Optymalny koci pokarm powinien być kompletny i zbilansowany, co oznacza, że musi dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach i proporcjach, pochodzących z wysokiej jakości mięsa i podrobów.

W karmach dla kotów nie ma miejsca na zboża czy źródła witamin pochodzenia roślinnego – kot ich po prostu nie przyswaja.


Karmy na naszych półkach zawierają tylko produkty łatwo przyswajalne oraz będące źródłem ważnych mikroelementów, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania kociego organizmu. Zdrowe karmienie = zdrowe i długie życie! Marki na naszych półkach to Gussto, LOVCAT, Nuevo, Natural Trail, Wiejska Zagroda, Natures Protection, Lovely Hunter. Cały czas staramy się wyszukiwać dla Was ciekawe, ale i zarazem zdrowe i bezpieczne produkty dla waszych kocich miłości.


Katarzyna Zalewska
ul. Żeliwna 5B, 81-159 Gdynia, woj. pomorskie
modanakota@wp.pl, 794 668 868
www.modanakota.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Related posts

DEVA Harmony: Odkryj moc ziół

ABC-Handlu

OryginalnySok: Pierwszy w polsce sok 100%

ABC-Handlu

Rolka Poland: Maszyny do produkcji lodów

ABC-Handlu