ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Modern Pet: Z miłości do naszych zwierząt
Wszystkie Zwierzęta

Modern Pet: Z miłości do naszych zwierząt

Cokolwiek tutaj wybierzesz będzie to zawsze najlepszy wybór!

   

Firma Modern Pet powstała – jak mówi sam właściciel – z miłości do zwierząt i z szacunku do uczuć jakimi opiekunowie obdarzają swoich pupili.

Dlatego też marki, które promuje ta Firma, są w pełni dostosowane do wymagających kocich i psich brzuszków. Bowiem, wbrew wciąż jeszcze pokutującemu w niektórych środowiskach przeświadczeniu, czworonożnych współmieszkańców naszych domów nie należy karmić resztkami obiadu czy karmą słabiej jakości zakupioną (tanio) w dyskontach spożywczych. Jeśli zależy nam na zdrowiu, dobrej kondycji i długim życiu naszych czworonożnych przyjaciół trzeba wybierać mądrze. I kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim składem zakupionego produktu. Wtedy będziemy mieć pewność, że nasz przyjaciel jest właściwie zaopiekowany.

modern_pet_zdj1

Modern Pet prowadzi strony edukacyjne, które zostały stworzone po to, by każdy miłośnik zwierząt mógł poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe informacje, dokształcić się w interesujących go kwestiach i dzięki temu jeszcze lepiej zadbać o dobrostan swojego czworonożnego przyjaciela.

Pierwsza z tych stron to Modern Pet. W sklepie można zakupić wyłącznie międzynarodowe marki karm światowej klasy Super Premium i Ultra Premium. Wszystkie karmy odpowiadają najwyższym współczesnym i biologicznie odpowiednim standardom żywienia zwierząt towarzyszących i od lat zdobywają najwyższe oceny w niezależnych międzynarodowych rankingach karm.

Wszystkie oferowane w w sklepie Marki są w 100% naturalne, wolne od alergenów i zanieczyszczeń. Nie zawierają GMO, sztucznych barwników, konserwantów, dodatków smakowych i zapachowych, cukru. Co ważne karmy dla kotów są bezzbożowe, nisko węglowodanowe i niezwykle bogate w mięso. koty to bowiem bezwzględni mięsożercy.

Co warto podkreślić składniki karm pochodzą z upraw i hodowli organicznych lub ekologicznych, zaś mięso zawsze od zwierząt z hodowli “organic” i eko (a nie przemysłowych czy bolierowych). Mięso jest więc wolne od antybiotyków i hormonów.

Dla zwierząt wyjątkowo wymagających w Modern Pet można znaleźć najwyższej jakości karmę BIO z międzynarodowym certyfikatem 100% czystości ekologicznej!

Na stronie, oprócz znakomitych karm, znajdą też Państwo dział poświęcony zdrowiu. A w nim oleje, witaminy, preparaty poprawiające kondycję sierści i skóry, ochronę stawów. sklep.modernpet.pl/pl/262-suplementy-i-dodatki-

Firma zachęca Klienta indywidualnego do odwiedzenia strony:
https://sklep.modernpet.pl/pl/.

Natomiast Klient hurtowy, który poszukuje doskonałej jakości produktów do swojego sklepu znajdzie je na stronie: https://hurt.modernpet.pl/pl/

Druga to Zealandia. Specjalizuje się ona w karmie mięsnej dla psów i kotów produkowanej ze składników pochodzących z Nowej Zelandii. Jest to produkt w 100% naturalny, w 90% mięsny. Ma 95% przyswajalność. Bezzbożowy, pozbawiony alergenów i sztucznych dodatków, bez konserwantów i wypełniaczy. Unikalny proces produkcji, bez przetwarzania składników w wysokich temperaturach, pozwala zachować wszystkie cenne walory odżywcze i prozdrowotne. Jak podkreśla właściciel Zelaandia…bo natura przynosi najlepsze rozwiązania!

modern_pet_zdj2

Trzecie miejsce, do którego odwiedzenia zachęcamy Państwa to Power of Nature skierowany przede wszystkim do kociarzy. Znaleźć w nim można karmę dla kotów klasy Premium.

Karma ta wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu zapewniając kociętom i kotom zdrowie, piękny wygląd, doskonałą kondycję oraz witalność na długie lata. Jest to karma biologicznie właściwa – co oznacza, że została stworzona po to, by zaspokoić naturalne potrzeby kota mając na uwadze jego 100% mięsożerną naturę. Dodatkowo karma Power of Nature zawiera kompleks CATactive: składniki bioaktywne takie jak witaminy, minerały oraz prebiotyki. Skład ten zapobiega cukrzycy, otyłości i alergiom.

Oczywiście także psiarze znajdą na tej stronie coś dla swoich podopiecznych.

Modern Pet sprowadzając karmę najwyższej jakości stara się uświadamiać opiekunów, że ważne jest to, co podajemy naszym pupilom w miseczkach.

Jednocześnie Firma wspiera działania różnych stowarzyszeń prozwierzęcych dając świadectwo o tym, że każdy miłośnik zwierząt ma dobre serce. I potrafi dzielić się dobrem!


Dane firmy:
H.D.V Sp z o.o
ul. Ostra 8 | 02-949 Warszawa
510 900 066 | info@modernpet.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Related posts

Sophie for kids: Artykuły dla niemowląt/dzieci

ABC-Handlu

Wspaniałe i proste w przygotowaniu smaki marki Damak

ABC-Handlu

Zakłady mięsne Leśniak: Wędliny tworzone z pasją!

ABC-Handlu