ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » My air pure®: innowacyjny oczyszczacz + sterylizator powietrza z filtrami wielostopniowymi i technologią UV LED.
Technologia Wszystkie

My air pure®: innowacyjny oczyszczacz + sterylizator powietrza z filtrami wielostopniowymi i technologią UV LED.

my air pure

My air pure® to jedyne w swoim rodzaju, opatentowane urządzenie 2 w 1 (oczyszczacz powietrza + sterylizator powietrza UV LED), które zostało zaprojektowane i stworzone podczas trudnych czasów pandemii Covid19, w 2020 r., w połnocnych Włoszech.

Jest to wyrobem medycznym klasy I, zgodnie z nowymi przepisami Rozporządzenia UE dot. wyrobów medycznych (MDR – Medical Device Regulation).

Kompaktowy, designerski, ale przede wszystkim innowacyjny i precyzyjnie wykonany, My air pure® to oczyszczacz, który łączy tradycyjne technologie filtracji powietrza z działaniem promieniowania UV-A oraz UV-C (w sposób bezpieczny, bo w zamkniętym systemie). W związku z tym, My air pure® jednocześnie filtruje i sterylizuje powietrze.

Jest to nowy, niezbędny środek bezpieczeństwa, który nie tylko skutecznie neutralizuje pleśń, grzyby oraz inne zanieczyszczenia (pyłki, formaldehyd, dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy) ale również działa przeciw bakteriom i wirusom.

Odkryj najważniejsze fakty o My air pure®:

  • Skuteczny, cichy, prosty w obsłudze.
  • Neutralizuje wirusy, bakteria, pleśń, grzyby, pyłki.
  • Filtruje i sterylizuje powietrze JEDNOCZEŚNIE.
  • Posiada specyficzne badania skuteczności przeciw Sars-Cov-2 (skuteczne zmniejszenie miana wirusa Sars-Cov-2 już po 5 minutach pracy urządzenia).
  • Jest bezpieczny i pobiera mało prądu.
  • Nie wymaga konserwacji lub regulacji (tylko wymiana filtru).

Jak to działa?

My air pure® jest opatentowanym urządzeniem odkażającym powietrze opartym na systemie wentylacji i filtracji, który pochłania zanieczyszczone powietrze i oddaje czyste.

Powietrze przepływające przez zamknięty system nie tylko jest filtrowane, ale podlega również działaniu promieniowania UV-A i UV-C, emitowanego przez energooszczędne, wydajne diody o mocy 4000 µW. Technologia i wybór specjalnych parametrów technicznych gwarantuje najwyższą skuteczność przy minimalnym pobór prądu: wersja standard My air pure® pobiera mniej prądu niż zwykły laptop!

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress


Czy my air pure jest skuteczny przeciw koronawirusowi Sars-Cov2?

Tak. System posiada atesty oraz badania, wykonane przez laboratorium Uniwersytetu w Ferrarze we Włoszech, w ramach współpracy z firmą Lifeanalytics Srl, które potwierdzają działania wirusobójcze urządzenia, w szczególności przeciw ludzkiemu koronawirusowi Sars-Cov2, ale również przeciw innym bakteriom, wirusom, pleśni i grzybom.

Gdzie może być zastosowany oczyszczacz My air pure?

My air pure® zapewnia bezpieczeństwo w miejscach publicznych takich jak: biura, restauracje, kawiarnie, hotele, sale konferencyjne, poczekalnie, sklepy, apteki, salony kosmetyczne i fryzjerskie, siłownie, gabinety stomatologiczne i medyczne, szpitale, szkoły, hale przemysłowe a także w mieszkaniach prywatnych. Oprócz tego my air pure® jest lekki i przenośny.

Serwis i konserwacja

System sterylizacji powietrza My air pure® jest oparty na technologiach przemysłowych, ale jego struktura została uproszczona z myślą o najszerszym zakresie zastosowania. Dlatego My air pure® nie wymaga okresowych czynności konserwacyjnych, oprócz wymiany filtra (co 6 miesięcy).

Światła LED UV-A oraz UV-C mają żywotność 20 000 godzin.


Dane techniczne i modele

My air pure® posiada oznakowanie CE i jest wyrobem medycznym klasy I, zgodnie z Rozporządzeniem UE dot. wyrobów medycznych MDR. Norma włoska: CND, klasa I, kat. V0899.

Dostępne są 2 modele. Wersja standardowa do powierzchni 50 m2 oraz wersja My air pure® TOWER do powierzchni 86 m2.

Jak uzyskać więcej informacji ?

Wejdź na www.myairpure.pl i porozmawiaj z naszymi konsultantami online, telefonicznie lub skontaktuj się drogą mailową.


My air pure Polska
endorsed & distributed by ARREDI s.c.

Ul. Konstytucji 3 Maja 6, lok 1A, 05-250 Radzymin
Tel: +48 502202664 lub +48 518025870 (również Whatsapp), kontakt@arredi.pl

https://www.arredi.pl/myairpure-brand

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/technologia/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Related posts

Gastro Borowiec: Kompleksowe wyposażenie Gastronomii

ABC-Handlu

Cukiernia „Krokiet” Łódź

ABC-Handlu

Moda na kota: z miłości do kocich brzuszków

ABC-Handlu