ABC-Handlu
Home » Blog » Nowy wymiar systemu POS – Dotykačka 15,6”
Przemysł i Technologia Wszystkie

Nowy wymiar systemu POS – Dotykačka 15,6”

Dotykačka_156_W

Debiutujący w ofercie Dotykački w Polsce tablet kasowy to nie tylko duży i czytelny ekran dotykowy, ale także ultraszybki procesor, rozbudowane możliwości komunikacyjne oraz duża liczba portów dla urządzeń i akcesoriów.

Nowa Dotykačka to responsywny ekran o przekątnej 15,6” i rozdzielczości full HD, za którym kryje się ultraszybki, czterordzeniowy procesor ARM, dysk flash o pojemności 16GB, moduły łączności Ethernet, Wi-Fi i Bluetooth oraz aż 5 portów USB, umożliwiających podłączenie wszystkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów – bez potrzeby użycia dodatkowych hubów i przejściówek. Całość zamyka solidna obudowa o ponadczasowej i miłej dla oka stylistyce. Nowa Dotykačka jest dostarczana w komplecie ze stabilnym, metalowym stojakiem.

Większy ekran dotykowy tabletu kasowego to wygodniejsza praca z systemem POS, więcej przydatnych informacji do wyświetlenia i sprawniejsza obsługa klientów – mówi Marcin Marciniuk, Product & Support Manager w Dotykačka. – Nowy tablet kasowy Dotykačka przypadnie do gustu zarówno debiutantom kupującym swoje pierwsze urządzenia kasowe, jak i przedsiębiorcom ze stażem, dysponującym już drukarką fiskalną lub terminalem płatniczym. Bez problemu podłączą do niego wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria, tworząc zestaw kasowy idealnie dopasowany do potrzeb swojego biznesu – dodaje Marcin Marciniuk.

Tablet Dotykačka 15,6” będzie wkrótce dostępny u autoryzowanych sprzedawców rozwiązań Dotykačka w referencyjnej cenie 1749 zł netto.


Informacje o firmie Dotykačka

Dotykačka jest dostawcą innowacyjnego systemu POS online dla małych i średnich firm gastronomicznych, handlowych, turystycznych i usługowych. Firma powstała w 2015 roku i jest obecnie jednym z europejskich liderów na rynku nowoczesnych systemów kasowych. Rozwiązania kasowe nowej generacji Dotykačka, działające na urządzeniach z systemem Android, zapewniają przedsiębiorcom skuteczne i niezawodne wsparcie w prowadzonej działalności handlowej i usługowej.

Więcej informacji: dotykacka.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/przemysl-i-technologia/

Related posts

e-Futrzak: Miejsce dla każdego miłośnika zwierząt!

ABC-Handlu

Spiżarnia Anny Walczyńskiej

ABC-Handlu

Raz Dwa Dystrybucja: Hurtownia spożywcza

ABC-Handlu