ABC-Handlu
Home » Blog » Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
Artykuły spożywcze Wszystkie

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole

osm kolo

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole powstała ponad 90 lat temu – w roku 1930. Jesteśmy obecnie jednym z największych zakładów mleczarskich w kraju oraz czołowych eksporterów, potentatem w produkcji mleka w proszku oraz masła, posiadając równocześnie spółdzielczą formę działalności ze 100% polskim kapitałem. Łączy mleczarską tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzania i wysoką jakością oferowanych produktów. OSM w Kole Zatrudnia ponad 700 pracowników w centrali w Kole oraz w oddziałach: Grodkowie, Ostrowie Wielkopolskim i Koninie.

Produkty OSM w Kole są znane na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych.

Spotkać je można nie tylko w niewielkich sklepikach, ale głównie w sklepach wielkich sieci handlowych. Sztandarowym towarem eksportowym jest mleko w proszku. Jego odbiorcami są kraje europejskie, bliskowschodnie, azjatyckie oraz afrykańskie.

Zakład cały czas zwiększa skup mleka, instaluje nowoczesne linie technologiczne, corocznie zwiększa eksport. Daje to poważne podstawy do twierdzenia, że OSM w Kole jest na dobrej drodze rozwoju, co dobrze rokuje wejściu w kolejne stulecie działalności i funkcjonowaniu spółdzielni przez przynajmniej następne wiele długich lat.


Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
ul. Towarowa 6, 62-600 Koło
tel. +48 63 272 09 00
osm@osmkolo.pl
www.osmkolo.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/artykuly-spozywcze/

Related posts

Bremlet Woodwork: Estetyka prosto z natury

ABC-Handlu

Pod Trzema Miotłami: Sklep ezoteryczny

ABC-Handlu

Boker : Sprzedaż materiałów ogólnobudowlanych

ABC-Handlu