ABC-Handlu
Home » Blog » Ratos-Natura: Producent miodu naturalnego
Artykuły spożywcze Wszystkie

Ratos-Natura: Producent miodu naturalnego

Początki naszej – rodzinnej – firmy sięgają roku 1989. Obecnie firma funkcjonuje jako spółka cywilna pod nazwą „RATOS-NATURA”. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości u podnóża Gór Świętokrzyskich. Tutaj znajduje się zakład produkcyjny oraz laboratorium. Od początku istnienia zajmujemy się skupem wysokiej jakości miodu naturalnego i jego konfekcjonowaniem.

ratos natura zdj miód na desce

Miód: miliony kwiatów, tysiące pszczół, dziesiątki zalet

Miody przeznaczone do konfekcjonowania pozyskujemy z najczystszych ekologicznie rejonów kraju. Gwarancją najwyższej jakości naszych produktów jest ścisła selekcja i fachowa ocena surowca prowadzona w firmowym, profesjonalnie wyposażonym laboratorium. Surowiec jest pozyskiwany od sprawdzonych, stałych dostawców, co w połączeniu ze ściśle nadzorowanym procesem technologicznym, funkcjonującym w systemie FSSC 22000 oraz HACCP gwarantuje wysoką jakość naszych produktów.

Oferta dla HoReCa

Dlaczego warto kupować miód naturalny w wiadrach?

Otóż dzięki takiemu rozwiązaniu możesz kupić zdecydowanie większe ilości miodu. W słoikach często zamknięty jest miód o masie 0,25 kg, 0,6 kg czy 1,4 kg. Kupując naturalny miód w wiadrach z naszego sklepu, możesz liczyć na zdecydowanie większe pojemności. Mowa o 4 kg, 14 kg czy 28 kg.

Takie rozwiązanie jest korzystniejsze pod względem finansowym. Kupując większą ilość miodu zamkniętą w wiaderku, zamiast kilku mniejszych słoików, dbasz też o środowisko. Może więc warto kupić duże wiaderko miodu, a następnie rozlać go w domu na mniejsze słoiczki i podarować je np. członkom rodziny? W naszej ofercie miodów w wiadrach znajdziesz miód wielokwiatowy dla branży HoReCa. Gwarantujemy szybką dostawę, jakościowy produkt i niepowtarzalny smak.


W ofercie firmy znajdują się różne gatunki miodów nektarowych oraz spadziowe, konfekcjonowane w szeroką gamę opakowań dostosowanych do aktualnego zapotrzebowania rynku i specyficznych wymagań klientów.

Wprowadziliśmy również do sprzedaży miód sztuczny chętnie stosowany w przemyśle spożywczym oraz domowej kuchni. Potwierdzeniem doskonałych walorów zdrowotnych i smakowych naszych miodów są liczne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy w trakcie istnienia firmy.

Posiadamy miedzy innymi certyfikaty “Żywność Atestowana”, “Konsumencki Znak Jakości” oraz “Najlepsze w Polsce”.

Wysoka jakość produktów i rozwinięta sieć sprzedaży pozwoliła na osiągnięcie obecnej pozycji na rynku krajowym. Jesteśmy również obecni na rynkach zagranicznych.

Walory smakowe i zdrowotne są głównym powodem popularności syropu klonowego na całym świecie, a najbardziej w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, skąd ten produkt pochodzi. Także i na naszym rodzimym rynku, syrop klonowy zyskał niemałe zainteresowanie i często gości na stołach. 

Syrop klonowy jest produktem, który ma miejsce w kuchniach z różnych rejonów świata, a sam jest częścią kultury Ameryki Północnej, a nawet jej historii. To ludy indiańskie uczyły bowiem pierwszych osadników jak zbierać sok z klonów i co z nim robić, by pozyskać syrop. Obecnie jego produkcja zajmuje duży udział w gospodarce kanadyjskiej, a Stany Zjednoczone są na pierwszym miejscu pod względem jego konsumpcji.

Dlaczego warto kupić duże opakowanie syropu?

Syrop klonowy może być zdrowym zamiennikiem cukru. Oczywiście sam też go zawiera, a poza nim inne naturalne cenne związki. Jego słodki, ale niepowtarzalny smak, płynna konsystencja i złocisty kolor sprawiają, że świetnie pasuje w postaci polewy do licznych dań, tych zupełnie na słodko – naleśników, placuszków, gofrów, deserów, jak i również jest dodatkiem wspaniale uzupełniającym smak sałatek i dań mięsnych.

Syrop klonowy jest produktem całkowicie naturalnym bez dodatku innych związków chemicznych. Litrowe opakowanie tego bardzo odżywczego wyrobu powinno zadowolić wszystkich prowadzących lokale gastronomiczne z ciekawą i urozmaiconą ofertą dań. Idealne również dla amatorów zdrowej żywności oraz koneserów wykwintnych smaków. Warto zainteresować się syropem klonowym o objętości 1 l, bo wtedy starczy on na dłużej.

Dbałość o wysoką jakość produktu i jego estetykę zapewnia firmie stabilną i rosnącą pozycję na rynku miodów.


Jeśli szukasz doskonałych produktów i terminowego dostawcy odwiedź nasz sklep internetowy:
ratosnatura.pl/sklep/


Firma Handlowa “RATOS-NATURA” S.C. R.S. Zdziebło
ul. Olszownica 75, 27-552 Baćkowice
(+48 15) 86 86 222, marketing@ratosnatura.pl, biuro@ratosnatura.pl
www.ratosnatura.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Apostolski Meble: Od kuchni do mebli komercyjnych

ABC-Handlu

Usługi Szopi od 13 maja będą dostępne dla mieszkańców…

ABC-Handlu

Owoce w żelu — słodki dodatek do dań wielu.

ABC-Handlu