ABC-Handlu
Home » Blog » Ratos-Natura: Producent miodu naturalnego
Artykuły spożywcze Wszystkie

Ratos-Natura: Producent miodu naturalnego

Początki naszej – rodzinnej – firmy sięgają roku 1989. Obecnie firma funkcjonuje jako spółka cywilna pod nazwą „RATOS-NATURA”. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości u podnóża Gór Świętokrzyskich. Tutaj znajduje się zakład produkcyjny oraz laboratorium. Od początku istnienia zajmujemy się skupem wysokiej jakości miodu naturalnego i jego konfekcjonowaniem.

ratos natura zdj miód na desce

Miód: miliony kwiatów, tysiące pszczół, dziesiątki zalet

Miody przeznaczone do konfekcjonowania pozyskujemy z najczystszych ekologicznie rejonów kraju. Gwarancją najwyższej jakości naszych produktów jest ścisła selekcja i fachowa ocena surowca prowadzona w firmowym, profesjonalnie wyposażonym laboratorium. Surowiec jest pozyskiwany od sprawdzonych, stałych dostawców, co w połączeniu ze ściśle nadzorowanym procesem technologicznym, funkcjonującym w systemie FSSC 22000 oraz HACCP gwarantuje wysoką jakość naszych produktów.

W ofercie firmy znajdują się różne gatunki miodów nektarowych oraz spadziowe, konfekcjonowane w szeroką gamę opakowań dostosowanych do aktualnego zapotrzebowania rynku i specyficznych wymagań klientów.

Wprowadziliśmy również do sprzedaży miód sztuczny chętnie stosowany w przemyśle spożywczym oraz domowej kuchni. Potwierdzeniem doskonałych walorów zdrowotnych i smakowych naszych miodów są liczne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy w trakcie istnienia firmy.

Posiadamy miedzy innymi certyfikaty “Żywność Atestowana”, “Konsumencki Znak Jakości” oraz “Najlepsze w Polsce”.

Wysoka jakość produktów i rozwinięta sieć sprzedaży pozwoliła na osiągnięcie obecnej pozycji na rynku krajowym. Jesteśmy również obecni na rynkach zagranicznych.

Naturalny, tradycyjny kanadyjski produkt – nazywany Kanadyjskim Płynnym Złotem i to nie bez powodu. Doceniany za walory smakowe, syrop klonowy jednocześnie charakteryzuje się bogactwem składników odżywczych. Wykazuje również silne działanie prozdrowotne, potwierdzone w licznych badaniach naukowych.

Idealnie nadaje się do polewania naleśników, bądź popularnych w Kanadzie i USA pancakes. Stanowi również smaczny dodatek do gofrów i tostów francuskich. Syrop bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, dlatego można nim słodzić ciepłe napoje, drinki i koktajle. Sprawdza się także jako marynata do mięs.

ratos_Syrop-klonowy-240ml

Dbałość o wysoką jakość produktu i jego estetykę zapewnia firmie stabilną i rosnącą pozycję na rynku miodów.


Jeśli szukasz doskonałych produktów i terminowego dostawcy odwiedź nasz sklep internetowy:
ratosnatura.pl/sklep/


Firma Handlowa “RATOS-NATURA” S.C. R.S. Zdziebło
ul. Olszownica 75, 27-552 Baćkowice
(+48 15) 86 86 222, marketing@ratosnatura.pl, biuro@ratosnatura.pl
www.ratosnatura.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Wymarzone akwarium jest w zasięgu Twojej ręki

ABC-Handlu

Polacy entuzjastami nowych technologii? Wyniki badania PAYBACK Opinion Poll

ABC-Handlu

Sofio: Szeroka oferta wyrobów cukierniczych

ABC-Handlu