ABC-Handlu
Home » Blog » Raz Dwa Dystrybucja: Hurtownia spożywcza
Artykuły spożywcze Wszystkie

Raz Dwa Dystrybucja: Hurtownia spożywcza

raz dwa dystrybucja logo

Raz Dwa Dystrybucja

Od roku 2013 zajmujemy się hurtową sprzedażą oraz dystrybucją produktów jakościowych.
Jesteśmy importerem oraz autoryzowanym przedstawicielem w Polsce marki Veri Beri, litewskiego producenta naturalnych słodyczy.

Występują w 5 różnych smakach: 
truskawka, malina, jagoda, wiśnia i czarna porzeczka

Wszystkie składniki są pochodzenia owocowego.

Podstawowe składniki to sok i mus owocowy (koncentraty), pektyna owocowa, błonnik owocowy, naturalne aromaty owocowe. Bez dodatku cukru. Słodycz produktu pochodzi z naturalnego cukru owocowego znajdującego się soku owocowym oraz masie owocowej. Bez konserwantów, bez barwników oraz innych sztucznych wypełniaczy .

Nie zawierają alergenów. Bez Glutenu, Bez Soji, Bez Orzeszków.
Nie zawierają produktów pochodzenia mlecznego. Zawierają błonnik. Posiadają substancje odżywcze, które mają pozytywny wpływ na układ trawienny.
Wygodne opakowanie z zapięciem strunowym dla wygodnego przechowywania.

Prowadzimy dystrybucje na cały kraj

Pigwoniada to napój stworzony na bazie owoców pigwowca – nie mylić z pigwą – pochodzących z Gospodarstwa Rolnego Rodziny Pośledników. Pigwoniada jest napojem regionalnym powstającym tylko i wyłącznie na Pograniczu Podlasia i Mazur.

W procesie produkcji Pigwoniady nie stosujemy żadnych dodatków chemicznych – ani na polu, ani w takcie wytwarzania samego napoju. W składzie Pigwoniady nie znajdziecie sztucznych ulepszaczy, barwników, aromatów czy innych E-coś tam. Występuje w 4 smakach: kwaśna, klasyczna, z herbatą oraz z miodem.

Cydr bursztynowy

Prosto z jabłka: jabłkowy, gruszkowy , jabłkowy ekologiczny

Kwasy Chlebowe

Asortyment bezalkoholowy

WODY MINERALNE UZDROWISKO WYSOWA

W zdrowym żywieniu i codziennej profilaktyce pewne sprawy dobrze powierzyć naturze. Z uzdrowiskowej miejscowości Wysowa, leżącej w samym sercu Beskidu Niskiego pochodzą naturalne wody mineralne, znane Polakom od ponad stu lat.

Wysowskie wody lecznicze – Henryk, Franciszek i Józef – mogą być doskonałym wsparciem w profilaktyce i leczeniu wielu popularnych chorób i dolegliwości.

Z kolei wysoko zmineralizowana Wysowianka, dzięki zawartości naturalnego, dobrze przyswajalnego jodu, jest wodą idealną do codziennego spożycia i uzupełniania diety w ten niezbędny pierwiastek.

Wysowianka

producent klasycznej, polskiej oranżady oraz wody mineralnej 
(zdj oranzady x 3 smaki oraz skrzynka)

Naturalne napoje lemoniadowe BJOR

Uśmiechnij się i dołącz do nas ! Kultowy smak oranżady Bolek 
i Lolek ożywi wspomnienia lub podkręci zabawę z przyjaciółmi.

smaki: oranżada,  lemoniada agrestowa oraz  herbatkaZapraszamy wszystkich klientów do zapoznania się z ofertą oraz do współpracy.

Raz Dwa Dystrybucja
Maszewy 30, 11-200 Bartoszyce
z.sturlis@razdwadystrybucja.pl | kontakt@razdwadystrybucja.pl | +48 694 455 344

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Related posts

Meble ze stali nierdzewnej do profesjonalnych kuchni

ABC-Handlu

Downsizing? ZM Silesia mówi nie

ABC-Handlu

Zacne Smaki: Zakupy według diety

ABC-Handlu