ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Spółdzielnia Pszczelarska Apis w Lublinie
Wszystkie Zaopatrzenie

Spółdzielnia Pszczelarska Apis w Lublinie

apis logo

Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie założona w 1932 roku, przez ludzi z pasją do miodu i pszczelarstwa. Lider wśród producentów miodów pitnych na świecie oraz wiodący producent miodów naturalnych.

Dzięki łączeniu tradycji sycenia miodów pitnych, wysokiej jakości surowców i nowoczesnego zaplecza technologicznego może poszczycić się bogatą ofertą tradycyjnych trunków w nowoczesnym wydaniu. Wytwarzanie produktów wysokiej, stabilnej, oczekiwanej przez rynek jakości, bezpiecznych dla zdrowia, jest możliwe dzięki wdrażaniu najlepszych, dostępnych rozwiązań technologicznych oraz inwestycji w podnoszenie kwalifikacji kadry. W zakładzie funkcjonuje specjalistyczne laboratorium kontrolno-badawcze wyposażone w nowoczesny sprzęt, który monitoruje jakość wyrobów na wszystkich etapach produkcji. Apis w ofercie posiada miody pitne oznaczone znakiem ”Gwarantowana Tradycyjna Specjalność”, pierwsze na rynku miody kraftowe oraz jedyny na rynku miód pitny Bio z certyfikatem ekologicznym.

Oprócz produkcji miodów pitnych Apis zajmuje się konfekcjonowaniem miodów naturalnych w różnych odmianach, m.in.:wielokwiatowego, lipowego, gryczanego, spadziowego, a także produkcją węzy pszczelej. Oferta Apisu obejmuje również produkty pszczele takie jak pyłek kwiatowy, pierzga pszczela, miody z dodatkiem propolisu oraz pyłku, zalecane szczególnie przy budowaniu odporności. Miody oznaczone symbolem ,,Produkt Polski” oraz linia miodów smakowych, to tylko cześć bogatej oferty której inspiracją jest natura, to właśnie dzięki naturalności tworzone są wyjątkowe produkty, które królują w domach od wielu pokoleń. Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie to firma rozwijająca się dynamicznie i wielokierunkowo, dla której jakość, tradycja i rozwój pszczelarstwa są nadrzędnymi celami.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress


Spółdzielnia Pszczelarska Apis w Lublinie
ul. Diamentowa 23, 20-471 Lublin
www.apis.pl | sklep.miodyapis.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Elemix: Rozwiązania dla Twojego Domu i Firmy!

ABC-Handlu

Downsizing? ZM Silesia mówi nie

ABC-Handlu

Dolnośląskie Młyny: Firmą z długoletnią tradycją

ABC-Handlu