ABC-Handlu
Home » Blog » Starwax: Specjalistyczne środki czystości, francuska chemia gospodarcza.
Środki chemiczne Wszystkie

Starwax: Specjalistyczne środki czystości, francuska chemia gospodarcza.

Sprzątanie to dla większości z nas przykry obowiązek – w końcu mało kto cieszy się na myśl o myciu podłóg czy szorowaniu wanny. Są jednak i tacy, którzy w doprowadzaniu domu do ładu znajdują ukojenie i relaks po ciężkim dniu. Bez względu na to, w której grupie się znajdujesz, przed sprzątaniem i tak nie ma ucieczki. Na szczęście z pomocą przychodzi Starwax, czyli ekspert czystości i pielęgnacji domu.

Środki czystości w sklepie internetowym Starwax

Marka Starwax powstała ponad 70 lat temu we Francji. Od samego początku naszej działalności wychodzimy z założenia, że profesjonalna, najlepszej jakości chemia gospodarcza to połowa sukcesu. Właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie środki czystości, których potrzebujesz, by doprowadzić swój dom do ładu. Chemia profesjonalna do czyszczenia i pielęgnacji podłóg, mebli czy tekstyliów, środki przeznaczone do higieny łazienki i WC, preparaty do czyszczenia kuchni, tarasu czy mebli ogrodowych, produkty do prania i płukania… – jest w czym wybierać. Jednak liczba produktów, które możesz u nas dostać to nie jedyne, co wyróżnia nas wśród konkurencji.

W Starwax stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie środki czystości do domu znajdujące się w naszym asortymencie, to starannie wyselekcjonowane produkty, które zostały dokładnie przebadane w laboratoriach, żeby dać Ci gwarancję nie tylko doskonałych rezultatów, ale i stuprocentowego bezpieczeństwa. Każda formuła jest poddawana niezliczonej liczbie testów i kontroli, tak, aby dobrać najlepsze składniki, surowce i opakowania do konkretnego produktu.

www.sklep.starwax.pl


Altair East Sp. z o.o.
Robotnicza 54, 53-608 Wrocław
telefon: +48 71 782 79 69 | e-mail: sklep@starwax.pl
www.starwax.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/srodki-chemiczne/

Related posts

Vetro: Kompleksowe usługi szklarskie

ABC-Handlu

Leniwa Grażyna: Garmażerka i Catering podlaski

ABC-Handlu

Abel: Gotujemy jak dla siebie!

ABC-Handlu