ABC-Handlu
Home » Blog » Stolarnia Mietel: buda dla psa prosto od developera
Przemysł i Technologia Wszystkie Zwierzęta

Stolarnia Mietel: buda dla psa prosto od developera

Stolarnia Mietel łączy nowoczesne technologie z tradycyjnym rzemiosłem.

stolarnia_mietel_logo

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem przy produkcji architektury drewnianej, między innymi bud dla psów.

Nabyte w oparciu o konsultacje z hodowcami doświadczenie w konstruowaniu bud pozwoliło nam stworzyć kilka modeli dostosowanych dla różnych ras i rozmiarów psów.
Nasze produkty charakteryzują się solidnością wykonania, estetyką wykończenia oraz użyciem najwyższej jakości, w pełni naturalnych materiałów. Budy zabezpieczone są na zewnątrz certyfikowanymi impregnatami, które gwarantują długie lata bezobsługowej użyteczności. Wewnątrz natomiast stosujemy tylko lite drewno, tworzące przyjazne środowisko dla psów dorosłych oraz szczeniąt. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję otrzymania produktu w stu procentach zgodnego z opisem, tworzącego ozdobę Waszego ogrodu, ale co najważniejsze wspaniałego schronienia dla najlepszego przyjaciela człowieka. Stolarnia mietel

W naszej ofercie znajdziecie Państwo 4 rodzaje bud różniące się od siebie rozmiarem


STANDARDOWA BUDA DLA PSA

Jest to buda wykonana w pełni z litego drewna, usytuowana na wysokich stopkach izolujących od gruntu. Podłoga składa się z dwóch warstw desek łączonych ze sobą metodą na tzw. Pióro-wpust, gwarantującą szczelność nawet przy zmiennych warunkach pogodowych, zamontowanych na solidnym stelażu z kantówki z drzewa iglastego, wypełnionego styropianem.

BUDA DLA PSA Z ZADASZONYM TARASEM

Buda wykonana jest z litego drewna iglastego. Zarówno ściany jak i podłoga zawierają podwójne deskowanie, przybite do solidnego stelażu wypełnionego styropianem. Budy posiadają zadaszony taras mogący pełnić funkcję dodatkowego legowiska, miejsce postawienia misek z jedzeniem. Budy tego typu są niezwykle ciepłe, a przy tym prezentują się naprawdę znakomicie.

WZMACNIANE BUDY DO KOJCA

PODWÓJNE WZMACNIANE BUDY DO KOJCA

Budy wykonujemy w 100% z desek świerkowych łączonych na pióro-wpust co tworzy szczelne ściany odporne na zmienne warunki atmosferyczne, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dodatkowo narożniki dachu, ścian oraz wejścia są zabezpieczone blaszanymi kątownikami co bardzo utrudnia możliwość gryzienia drewnianych elementów, które często są niszczone, co prowadzi do nieodwracalnych uszkodzeń i kosztownych napraw.

Więcej naszych realizacji znajdą Państwo pod tym linkiem

Jako jedyna firma w Polsce posiadamy bardzo prosty w obsłudze konfigurator do samodzielnego tworzenia i zamawiania bud online.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym filmem 🙂


Stolarnia Mietel – Jacek Fiutko | NIP: 655-18-89-113
28-130 Stopnica, Mietel 30
Telefon: + 48 503 305 538 | E-mail: biuro@stolarniamietel.pl
www.stolarniamietel.pl

Stolarnia znajduje się w miejscowości Mietel, położonej w powiecie buskim w województwie świętokrzyskim przy trasie krajowej DK73 Tarnów-Kielce.

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Related posts

Producent mebli z drewna – Edar Fidelus Edward

ABC-Handlu

Ceny prądu wzrosną przez opłatę mocową!

ABC-Handlu

Hurtownia gastronomiczna Kaptan Food

ABC-Handlu