ABC-Handlu
Home » Blog » Sumpy Digital Signage: Reklama lub informacje na monitorach w Twoim zasięgu! Inwestycja, która szybko się zwraca.
Przemysł i Technologia Wszystkie

Sumpy Digital Signage: Reklama lub informacje na monitorach w Twoim zasięgu! Inwestycja, która szybko się zwraca.

sumpy-logo

Sumpy jest przyjaznym systemem Digital Signage do zarządzania sieciami wyświetlaczy reklamowych, które prezentują informacje, reklamy, menu restauracji czy wiadomości i wszelkiego rodzaju materiały marketingowe związane z Twoją działalnością. Składa się on z oprogramowania zarządzającego oraz urządzeń Sumpy Connect, do których można podłączyć dowolny wyświetlacz ze złączem HDMI.

Do czego?
System Sumpy służy do zarządzania informacjami wyświetlanymi na ekranach. Może pracować w małych sieciach z jednym ekranem, jak i rozległych rozwiązań złożonych z wielu ekranów na całym świecie. Dzięki wielu możliwościom i funkcjom system może wyświetlać różnego rodzaju elementy: od statycznych obrazów, poprzez klipy video, cenniki, pogodę, kursy walut, polubienia na Facebook, story Instagrama, zegary, wydarzenia, ciekawostki, wiadomości RSS, informacje BHP, zanieczyszczenie powietrza.
Nowością jest zbudowany przez nas system monitoringu temperatury w pomieszczeniach lub chłodniach samochodowych za pomocą naszych czujników Sumpy Sensor.
Potrafi wyświetlać tabele zaimportowane z Excela, jak i plany lekcji z systemu ASCTables (Librus). Można go podłączyć również do systemu zarządzania obiektami sportowymi firmy Fitnet. Niektórzy z naszych klientów zastosowali nasz system jako węzeł muzyczny w salonach, którym mogą zarządzać zdalnie. Wszystkie emitowane informacje dodatkowo można określać harmonogramami wyświetlania, łącznie z zakresem godzin. Sumpy to przyjazne rozwiązanie, które tworzy dodatkowy kanał komunikacji z klientami.

Jak to działa?
System oparty jest na sieci Internet. Za pomocą przeglądarki internetowej i naszego Centrum Zarządzania tworzy się kanały informacyjne, które zawierają prezentację złożoną ze slajdów i innych elementów multimedialnych. Do takiego kanału podłącza się nasze urządzenie Sumpy Connect, które za pośrednictwem udostępnionej sieci Internet synchronizuje się z naszymi serwerami. Prezentacja jest emitowana na ekranie, który jest podłączony do Sumpy Connect za pomocą złącza HDMI. Ekranem może być standardowy TV. System pracuje na naszej infrastrukturze serwerowej o wysokiej bezawaryjności na poziomie SLA 99,9%. Możliwości są cały czas rozwijane i udostępniane w ramach abonamentu.

Wymagania.
Do podstawowej pracy potrzebny jest dostęp do sieci Internet za pośrednictwem sieci kablowej LAN (zalecane rozwiązanie) lub sieci WiFi. Oczywiście potrzebne jest też standardowe zasilanie 230V.  Ekran należy podłączyć pod złączem HDMI.

Ogromne możliwości monitorów reklamowych w połączeniu z atrakcyjnymi warunkami finansowymi, czynią nasz system jednym z najkorzystniejszych na rynku.

Digital Signage – monitor z informacjami w Twoim sklepie lub innym obiekcie handlowym.

Przykuj uwagę klientów swoim asortymentem i promocjami. Podłącz do ekranu nasze urządzenie SUMPY Connect i zdalnie zarządzaj informacjami. Skąd chcesz i kiedy chcesz.

sumpy-digital-signage


Menu Board – monitor z ofertą gastronomiczną
Bądź nowoczesny i prezentuj swoją ofertę cyfrowo, bez skomplikowanych wymian wydruków.
Pokaż więcej pozycji dzięki zmiennym slajdom

sumpy-menu-board


Totemy informacyjno-reklamowe
Zwiększ komunikację z swoimi klientami wyświetlając im informację o swoim obiekcie lub usługach.

totemy


Wyświetlacz kursów walut
Użyj tablicy kursów walut by uczynić swój kantor lub placówkę bankową bardziej nowoczesną.
Proste zarządzanie na atrakcyjnych warunkach!


Elektroniczne tablice BHP
Zwiększ poziom bezpieczeństwa w swoim zakładzie pracy dzięki monitorowi BHP, który wyświetla licznik wypadków.
Ekran BHP może przypominać także o podstawowych zasadach obowiązujących w przedsiębiorstwie.


Tworząc Sumpy naszym priorytetem była prostota i intuicyjność obsługi. Tworzenie plansz nie wymaga zdolności graficznych, ani zaawansowanej wiedzy informatycznej. Zaprojektowaliśmy i nadal projektujemy szablony plansz informacyjnych, które sprostają Twoim wymaganiom.


+48 512 359 330 | info@sumpy.pl | www.sumpy.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/technologia/

Related posts

Purla Baby: Producent pieluszek wielorazowych

ABC-Handlu

Spiżarnia z Kulturą

ABC-Handlu

Leśny Dworek Winnica Darłowo

ABC-Handlu