ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Tarsmak: Wiemy jak łączyć smaki
Wszystkie Zaopatrzenie

Tarsmak: Wiemy jak łączyć smaki

Historia Tarsmak zaczęła się ponad 25 lat temu od przygotowania receptury delikatnego, kremowego majonezu. Dziś jesteśmy jednym z liczących się producentów sosów, majonezów, ketchupów i musztard w Polsce.

tarsmak

Jesteśmy polską, rodzinną spółką, założoną w 1991 roku i zarządzaną od niemal 20 lat przez małżeństwo Teresę i Józefa Gondków. Wszystkie nasze produkty powstają w malowniczej Małopolsce – w Radgoszczy koło Tarnowa, gdzie mamy swoją siedzibę.

Oferujemy ponad 200 produktów, wśród których królują sosy majonezowe i pomidorowe, majonezy, łagodne i pikantne ketchupy oraz musztardy oparte na unikalnych recepturach. Bogate portfolio naszej marki obejmuje również szeroką gamę produktów na rynek gastronomiczny.


Wiemy jak łączyć smaki


Tworzymy apetyczne dodatki do dań mięsnych i rybnych, potraw z grilla, sałatek,
przekąsek oraz kanapek.

Jesteśmy obecni we wszystkich segmentach rynku, począwszy od tradycyjnego, przez nowoczesny (sieciowy), po rozwijające się systematycznie rynki eksportowe. Współpracujemy z licznymi hurtowniami, sieciami hiper i supermarketów, sieciami gastronomicznymi, przetwórstwami rybnymi i garmażeryjnymi. Wśród naszych klientów są również firmy z branży cukierniczo-piekarniczej, dystrybutorzy i detaliści.

tarsmak

Oferujemy wysokiej jakości produkty dla szeroko rozumianego rynku gastronomicznego. Nasze wyroby dostępne są w różnorodnych opakowaniach, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań odbiorców.
Realizujemy zlecenia dla firm z sektora B2B, według określonych potrzeb i zamówień, a także dla sieci gastronomicznych oraz odbiorców indywidualnych, krajowych i zagranicznych.

Współpracujemy ze stałymi i sprawdzonymi dostawcami. Produkcja przebiega w surowo przestrzeganych warunkach, przy stałej i ścisłej kontroli na wszystkich etapach powstawania produktów. Tak dbamy o ich najwyższą jakość.

Dzięki naszym produktom każdy posiłek smakuje pysznie, bo wiemy, jak łączyć smaki!


TARSMAK ® Gondek i Wspólnicy sp.j.
ul. Witosa 40, 33-207 Radgoszcz
+48 (14) 641 41 61 | +48 (14) 641 41 62 | +48 (14) 641 41 48 | +48 (14) 642 44 09 | 601 910 200
FAX: +48 (14) 692 62 65

Sekretariat: wewnętrzny 21 | email: handel@tarsmak.pl; tarsmak@tarsmak.pl
Dział Sprzedaży: wewnętrzny: 22 | bezpośredni: 506 224 929
Dział Zaopatrzenia: wewnętrzny: 26
Dział „Eksport”: wewnętrzny 28 | email: wieslawsarad@tarsmak.pl

www.tarsmak.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Jarmarku Natury: Sklepu online ze zdrową żywnością

ABC-Handlu

Turka Tortilla & Pieczywo

ABC-Handlu

Ultra Power systemy półkowe

ABC-Handlu