ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Tatrapet Polska: Artykuły zoologiczne
Wszystkie Zwierzęta

Tatrapet Polska: Artykuły zoologiczne

Jesteśmy firmą handlową, która od 15 lat sprzedaje artykuły zoologiczne. O naszej pozycji na rynku świadczą nasi klienci. Od początku działalności dostarczamy nasze produkty zarówno do sklepów zoologicznych, małych sieci marketów , jak i do największych sieci handlowych w Polsce.

trapet_zdj

Stale poszerzamy nasz asortyment, wprowadzamy nowe towary, nowe kanały sprzedaży. Uruchomiliśmy dla Państwa nowy system sprzedaży online B2B, dzięki któremu, szybko i łatwo  można złożyć zamówienie na nasze produkty.

Nasi przedstawiciele handlowi służą pomocą w doborze odpowiedniego asortymentu, szkoleniach personelu i najlepszym wyeksponowaniu towaru.

STREFA KLIENTA – ZAKUPY B2B


 Zaczynamy działalność platformy sprzedażowej B2B, przeznaczonej dla naszych klientów hurtowych i marketowych. Zachęcamy do skorzystania z jej udogodnień. Zamówienia możecie Państwo składać tak jak w zwykłym sklepie internetowym, przeglądać zdjęcia i opisy produktów. 

Zamówień można dokonywać tylko po zalogowaniu do panelu klienta.
Nasi stali klienci otrzymają od nas dane do logowania. Nowych klientów prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego lub kontakt mailowy – info@tatrapet.pl

Bez logowania ceny produktów są niewidoczne, istnieje jedynie możliwość przeglądania towarów. 
W panelu klienta każdy z Państwa będzie mógł przeglądac i pobierać swoje zamówienia i faktury, sprawdzić stan płatności, zmienić dane adresowe lub sprawdzić listę ulubionych artykułów.

 Stałych klientów obowiązują wszystkie dotychczasowe ustalenia dotyczące płatności i form dostawy towaru.
Oczywiście w dalszym ciągu zamówienia będą również realizować nasi przedstawiciele handlowi, bezpośrednio w sklepach. Tak jak dotychczas można też składać zamówienia telefoniczne i mailowe. 

Chcemy zachęcić Państwa do korzystania z platformy B2B, promocyjnie za każde zamówienie złożone do końca 2020 przyznamy 5% rabatu ( rabat widoczny na fakturze). Za zamówione towary z działu “wyprzedaż” przyznamy dodatkowe 5% rabatu ( rabat widoczny na fakturze). 
Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące funkcjonowania platformy B2B, prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@tatrapet.pl, lub telefoniczny pod numerem 509-849-628.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy wsparcie marketingowe i promocyjne. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

tatrapet_zdj_dol

TATRAPET POLSKA SP. Z O.O. 
Paniówki 44-177 , ul. Powstańców Śląskich 21
NIP: 969-141-39-61, tel.: 32 401-15-13, e-mail: biuro@tatrapet.pl

Kontakt dla nowych klientów:
Izabela Bauknecht | specjalista ds. sprzedaży i marketingu w sieciach handlowych
tel. 668-679-684, e-mail: iza@tatrapet.pl

Dział handlowy i magazyn:
kontakt w sprawie faktur i korekt
42-289 Woźniki, ul. Kolejowa 6
tel.: 34 311 20 16,   516 464 658, e-mail: info@tatrapet.pl

www.tatrapet.pl

Related posts

TOTA dobra mąka

ABC-Handlu

www.PETSMILE.pl – sklep zoologiczny dla wymagających!

ABC-Handlu

Twojlunchbox.pl, sklep internetowy na sprzedaż

ABC-Handlu