ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Tekna Food: Wyłączny importer tradycyjnych włoskich produktów
Wszystkie Zaopatrzenie

Tekna Food: Wyłączny importer tradycyjnych włoskich produktów

Quality Italian food

Tekna food to firma tworzona przez ludzi dla których kulinaria są prawdziwą pasją!

Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem wyjątkowych smaków prosto z Włoch. Starannie wyselekcjonowali przez nas producenci, odzwierciedlają włoską tradycję kulinarną, produkując unikalne wyroby w 100% naturalne, uzyskiwane z lokalnych surowców, najwyższej jakości. 

Naszą misją jest dostarczenie wzoru jakości włoskich produktów w przystępnych cenach dla rynku polskiego, tak aby każdy mógł rozkoszować się autentycznymi włoskimi smakami. Jesteśmy bezpośrednim importerem co pozwala nam na oferowanie Państwu świeże produkty,  najlepszej jakości za najlepszą cenę. 

Oliwa z oliwek Camolio

Producent Camolio  wytwarza oliwę najlepszej jakości już od 1856 roku z oliwek zebranych u podnóży wulkanu Etna na Sycylii, są to oliwki gatunku Nocellara  Etna, monocultivar ( jednogatunkowe), występujące tylko w tym rejonie.  Tłoczenie odbywa się w tradycyjnej prasie mechanicznej, na zimno w ciągu 24h, nie są filtrowane, tylko poddawane procesowi dekantacji (2-3 miesiące), co umożliwia zachowanie wszystkich właściwości zdrowotnych, leczniczych oraz smakowych produktu.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress


Kawa Sermeo

Palarnia Sermeo, została założona w malowniczym miasteczku Nicolosi, położonego u podnóży wulkanu Etna na Sycylii w 1978 roku. Właściciel firmy, kontynuuje sycylijską tradycję palenia kawy, w trosce o najwyższą jakość finalnego produktu. Cechuje ją wspaniały smak pozbawiony kwasowości oraz czekoladowy posmak, który pozostaje na długo na podniebieniu, co zawdzięcza łagodnemu procesowi palenia.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress


Nasi producenci to istne perły, a ich wyroby znane są na całym świecie. Cechuje ich doskonały smak, który na długo pozostaje na podniebieniu. 

Prowadzisz restaurację, sklep kawiarnię, winiarnię lub inny punkt gastronomiczny?


Skontaktuj się z nami!

TEKNA FOOD
ul. Poznańska 3, 62-023 Gądki
tel. 669 927 407, e-mail: info@teknafood.pl
www.teknafood.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Hał&Miau: Sklep zoologiczny online, karmy dla psów i kotów

ABC-Handlu

Urządzenia MAGA dla gastronomii i zakładów mięsnych

ABC-Handlu

Ene-due.eu – sklep z zabawkami dla dzieci

ABC-Handlu