ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Touchever: Nowoczesny biznes i rozrywka
Technologia Wszystkie

Touchever: Nowoczesny biznes i rozrywka

touchever_logo

Nasze stoły to efektywność w pracy i nowa forma rozrywki w domu!

Nasza oferta to najlepsze stoły multimedialne na rynku, jakość i design to ich główne atuty! Chcemy aby nasze stoły przyniosły maksimum satysfakcji, dlatego dostarczamy kompletne rozwiązania i pomagamy w ich wdrożeniu! touchever

Seria stołów interaktywnych STEEL PRO

STEEL PRO to zintegrowany stół multimedialny, który posiada duży obszar roboczy, profesjonalny design i możliwości, dodatkowo jego cechą jest to że możemy go dowolnie dostosować do potrzeb Klienta, w zakresie elektroniki, kolorów obudowy, stopy / nóg do stolika oraz nachylenia ekranu. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w miejscach publicznych.

Szukasz oryginalnego rozwiązania?

Naszą współpracę rozpoczynamy od fazy projektowania, w trakcie której razem z Klientem uzgadniamy szczegóły, rozwiązania na jego potrzeby. W trakcie tej fazy starannie dobieramy odpowiednie komponenty oraz z materiały, uwzględniamy przy tym aspekty użytkowe oraz wymogi bezpieczeństwa.

Po uzgodnieniu wszystkich parametrów, przygotowujemy dla Państwa, wizualizację naszej wspólnej koncepcji, co pozwoli na ostateczną analizę. W tym miejscu dokonujemy wspólnie ostatnich korekt, które mogą okazać się niezbędne przed przystąpieniem do fazy produkcji.

Dzięki dostępnej dla nas technologii oraz współpracy z pracownikami możemy przygotować praktycznie każde zaprojektowane rozwiązanie. Nie boimy się wyzwań i dbamy aby jakość projektowania i fazy koncepcji zawsze przerodziła się w profesjonalnie wykonany produkt.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress


Każdy z projektów jest tworzony ze współpracą z klientem, dlatego każdy z produkt jest tworzony z pasją  oraz z wysokim przywiązaniem do detali. Gwarantujemy wysoką jakością wykonania naszych produktów. Do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie i zwracamy uwagę na każdy szczegół, co owocuje zadowoleniem naszych Klientów z dostarczonych rozwiązań. Stawiamy na jakość dlatego chętnie usprawniamy nasze aplikacje i urządzenia zgodnie ze wskazówkami Klientów.


TOUCHEVER SP. Z O.O. – High Quality Touch Solutions 

ul. 3-go Maja 5/34, 41-300 Dąbrowa Górnicza
+48 510 905 553 | +48 693 161 930 | info@touchever.com
www.stolymultimedialne.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/technologia/

Related posts

Poznajsmaki.pl – Sklep z herbatami i kawą

ABC-Handlu

Gospodarstwo hodowlane Kozie sery “Honoraty”

ABC-Handlu

Abel: Gotujemy jak dla siebie!

ABC-Handlu