ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Warsaw Food Expo 2020!
HoReCa Wszystkie

Warsaw Food Expo 2020!

Zapraszamy na WARSAW FOOD EXPO 2020!

Międzynarodowe Targi Żywności WARSAW FOOD EXPO 2020 to jedna z najważniejszych imprez branżowych w Polsce dedykowanych sektorowi rolno-spożywczemu. Kolejna, czwarta edycja wydarzenia, odbędzie się w terminie 22 – 24 września 2020 r. w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO.

Targi mają charakter stricte biznesowy i są doskonałą platformą do dialogu pomiędzy producentami a dystrybutorami żywności. To także idealna okazja do nawiązywania relacji biznesowych w ramach rynku krajowego, jak również rozwijania i zwiększania eksportu polskich produktów. Targi WARSAW FOOD EXPO to też przestrzeń do prezentacji nowości oraz rozmowy o trendach na rynku spożywczym. Nieodłączną częścią wydarzenia jest bogaty program konferencji, seminariów i warsztatów, które stanowią szansę na podjęcie dyskusji o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

W WARSAW FOOD EXPO uczestniczą przedstawiciele sieci handlowych, dystrybutorzy i hurtownie, branża e-commerce oraz sektor HoReCa. W ramach programu Hosted Buyers, który od dwóch lat jest nieodłączną częścią targów, w wydarzeniu biorą udział także kupcy z zagranicy zainteresowani importem polskiej żywności do swoich krajów.

Podczas poprzedniej edycji targów gościliśmy kupców z Afryki Wschodniej, Bahrajnu, Białorusi, Bułgarii, Indii, Kazachstanu, Litwy, Malediwów, Rosji, Rumuni, Sri Lanki, Ukrainy oraz Wielkiej Brytanii.

Organizatorzy konsekwentnie rozwijają program Hosted Buyers, tak aby zwiększyć rozpoznawalność polskich produktów za granicą i umożliwić im ekspansję w kierunku pozyskana nowych rynków zbytu.

Podczas WARSAW FOOD EXPO 2020, poza stałymi elementami wystawy oraz wydarzeniami towarzyszącymi takimi jak program Hosted Buyers.

W przestrzeni targowej znajdą się nowe strefy tematyczne w odzwierciedlające trendy na rynku spożywczym:

  • WELLFOOD, (suplementy diety, żywność funkcjonalna, żywność free from),
  • VEGE (żywność dla wegan i wegetarian),
  • CONVENIENCE (produkty ready-to-eat, ready-to-heat, ready-to-cook),
  • PREMIUM FOOD (żywność z oznaczeniami jakości takimi jak chroniona nazwa pochodzenia, chronione oznaczenie geograficzne, gwarantowana tradycyjna specjalność),
  • ORGANIC (żywność ekologiczna).

Organizatorzy planują także Strefę Nowości, w której zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w produktach spożywczych, które wprowadzono na rynek w roku 2020 lub zostaną wprowadzone do końca a 2020 r.

Zobacz jak było na poprzednich edycjach

Szczegółowe i bieżące informacje znajdują się:

www.warsawfoodexpo.pl;

https://www.facebook.com/warsawfoodexpo/

https://www.instagram.com/warsawfoodexpo/;

https://www.linkedin.com/company/warsaw-food-expo

Kontakt: Katarzyna Drobińska, tel. +48 509 520 610, email: k.drobinska@warsawexpo.eu

Pozostałe artykuły: https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/horeca/

Related posts

Kebab polecany przez smakoszy…

ABC-Handlu

Monkomp: Kasy fiskalne w Trójmieście

ABC-Handlu

Młyn Jaczkowice

ABC-Handlu