ABC-Handlu
Home » Blog » Wspaniałe i proste w przygotowaniu smaki marki Damak
Artykuły spożywcze Wszystkie

Wspaniałe i proste w przygotowaniu smaki marki Damak

damak_logo

Nasza firma, która od 2010 roku prowadzi w Polsce produkcję w 3 zakładach, zajmuje się wytwarzaniem kebabu i produktów mięsnych. Będąca jednym z największych producentów kebabu w Europie firma Damak, dzięki wyjątkowemu smakowi, naturalności i wysokiej jakości produktów, z każdym dniem podnosi wartość swojej marki.

damak_targi

Tajemnica wyjątkowego smaku produktów marki Damak tkwi w połączeniu nowoczesnego przemysłowego procesu produkcji z tradycyjną, higieniczną metodą produkcyjną wysokiej jakości. Eksportujemy nasze produkty do wszystkich krajów Europy, a także mamy spory udział w rozwoju polskiej ekonomii.

Nasz cel

Jako ulubiona marka europejska wytwarzająca pieczone wyroby produkowane zarówno dla sektora handlu hurtowego, jak i detalicznego przywiązujemy dużą wagę do cechy “helal” naszych produktów. Podczas prac badawczo-rozwojowych opracowujemy nowe smaki odpowiadające lokalnym gustom zwracając uwagę na wymagania konsumentów. Jednym słowem w każdym regionie staramy się rozwijać sektor pieczonego mięsa.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress


Nasza misja

Jako jedna z wiodących europejskich marek sektora pieczonego mięsa i kebabu jesteśmy nadal głodni sukcesu. Chcemy rozwijać gamę pieczonych produktów mięsnych, które będą jeszcze smaczniejsze i jeszcze łatwiejsze w przygotowaniu. Wiedząc, że każdy, niezależnie od wieku, ceni swój czas, zawsze będziemy dążyć do tego, aby ułatwić pracę w kuchniach restauracyjnych i domowych.

Łatwe w przygotowaniu smaki marki Kebavita

O marce Kebavita, którą zaczęliśmy dynamiczniej rozwijać w 2018, zrobi się w niedługim czasie jeszcze głośniej. Marka Kebavita, którą zamierzamy uczynić diamentem sektora gotowej żywności w Europie, jest ambasadorem pieczonych kebabów.

W dzisiejszych czasach, kiedy czas jest na wagę złota, szczególnie w sezonie zimowym produkty marki Kebavita ułatwią przygotowywanie pożywnych, smacznych i zdrowych posiłków. Z pomocą naszych pieczonych kebabów i pozostałych pieczonych produktów zmieniamy europejski stosunek do gotowych wyrobów. Dzięki gęstej sieci dystrybucyjnej produkty marki Kebavita w opakowaniach o małej gramaturze mogą Państwo znaleźć w wielu sklepach w Europie i na świecie.

damak_loga

Damak

Al. Krakowska 66 05-555 Grzędy, Poland
+48 22 86 80 982 | info@damakfood.pl
www.damakfood.pl
Poniedziałek-piątek: 07:00-16:00

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

damak_pasek

Related posts

Kennelove: Z miłości do psów

ABC-Handlu

“Ocetix” – Wytwórnia Octu i Majonezu

ABC-Handlu

Downsizing? ZM Silesia mówi nie

ABC-Handlu