ABC-Handlu
Home » Blog » Zakiszony: Tylko tradycyjne receptury przetworów
Artykuły spożywcze Wszystkie

Zakiszony: Tylko tradycyjne receptury przetworów

zakiszony_glowne
zakiszony_logo

Jako producent kiszonek zajmujemy się przetwórstwem warzyw już od wielu lat. Jest to rodzinna tradycja, przenoszona z pokolenia na pokolenie. Cały czas korzystamy z dawnych, sprawdzonych receptur, które podbijają serca kolejnych osób. zakiszony

Nasza przetwórnia kapusty i ogórków wykorzystuje jedynie wysokiej jakości, naturalne produkty. W naszej ofercie znajdziesz kiszone ogórki w różnych odsłonach, kapustę, kalafior, buraki, rzodkiewkę, rzepę, czosnek, pomidory czy kimchi. Oprócz tych tradycyjnych propozycji posiadamy szeroką ofertę kiszonek extra, na które składają się, na przykład kiszone cytryny, papryka, dynia, rabarbar czy cebula cukrowa.


Co ważne, stawiamy na sezonowość poszczególnych warzyw.

Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz zawsze świeże propozycje.
Asortyment jest także regularnie uzupełniany, ponieważ cały czas pracujemy nad nowymi smakami!

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

W naszej codziennych pracy nie używamy konserwantów. Jedynym, tym naturalnym jest fermentacja, która sprawia, że nasze produkty są zdrowe oraz pyszne. Jako producent kiszonych warzyw dbamy o to, żeby były one pozbawione sztucznych dodatków oraz substancji chemicznych. Co ważne, są one również niezwykle zdrowe, bogate w minerały i witaminy.

Pozwalają na skrócenie przygotowania każdego posiłku, ponieważ stanowią doskonały dodatek do obiadów, w szczególności dań mięsnych. Aby urozmaicić smak naszych kiszonek dodajemy do nich różnorodne przyprawy, w zależności od produktu może to być chilli, liście dębu, laurowe, chrzan, pieprz, koper, gorczyca czy kurkuma albo czosnek. Niczego nie ukrywamy przed naszymi klientami, dlatego szczegółe składy przetworów znajdziesz na naszej stronie internetowej.


zakiszony_kontakt


Tomasz Kowalski

ul. Juhasów 21, 04-784 Warszawa
+48 601 208 628 | kontakt@zakiszony.pl
www.zakiszony.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Sollab: ładowarki do samochodów elektrycznych i fotowoltaika dla firm

ABC-Handlu

Wymarzone akwarium jest w zasięgu Twojej ręki

ABC-Handlu

Firma Belgijskie piwa: Pijcie mniej, Pijcie lepiej!

ABC-Handlu