ABC-Handlu
Home » Blog » Solidne, wieloletnie namioty imprezowe firmy Pol-Plan to dodatkowa przestrzeń restauracyjno-eventowa za rozsądną cenę.
HoReCa Usługi Wszystkie

Solidne, wieloletnie namioty imprezowe firmy Pol-Plan to dodatkowa przestrzeń restauracyjno-eventowa za rozsądną cenę.

Firma Pol-Plan jest jednym z czołowych, europejskich producentów wieloletnich hal namiotowych o konstrukcji z profili aluminiowych, które mogą funkcjonować jako hale magazynowe, przemysłowe, rolnicze, sportowe i imprezowe.

pol plan logo

Solidne, wieloletnie namioty imprezowe firmy Pol-Plan to dodatkowa przestrzeń restauracyjno-eventowa za rozsądną cenę.

Konstrukcja z lekkich i wytrzymałych profili aluminiowych może być dostosowana do lokalnych obciążeń wiatrowych i śnieżnych (nawet do 300 kg/m2). Namioty imprezowe stawiane przez Pol-Plan – producenta z 40-letnim doświadczeniem na rynku europejskim, mogą mieć rozpiętość nawet do 60m i wysokość w szczycie do 20m w wersji CES, zbudowanej z giętych łukowo profili. Spektakularnym przykładem, tego typu konstrukcji może być autonomiczny namiot imprezowy z zapleczem kuchennym, parkietem do tańca i przestrzenią wypoczynkową, który powstał dla Hotel & Resort Bajka. Namiot imprezowy o wymiarach 15x35x3,5m został postawiony w kilkanaście dni. Poszycie namiotów może być wykonane z trwałej, trudnozapalnej tkaniny PCV, także w wersji transparentnej, szkła VSG. Jako ogrzewanie można zastosować nagrzewnice, ogrzewanie gazowe czy bardzo efektywne promienniki ciepła w podczerwieni.

W ofercie Pol-Planu są także namioty imprezowe – oranżerie, w stylu kolonialno-orientalnym, które mogą mieć ściany wykonane ze szkła bezpiecznego VSG, lub foli transparentnej.

Tańszym rozwiązaniem są namioty – pawilony imprezowe, które mają różne kształty i wielkości i można je łączyć w różne konfiguracje. Pawilony imprezowe Pol-Planu na planie kwadratu, sześcio i ośmiokąta są także bardzo solidnymi konstrukcjami z profili aluminiowych, które właściwie użytkowane posłużą przez dekady. Jak wynika z doświadczeń klientów materiały plandekowe są w stanie wytrzymać nawet 30 lat użytkowania wymagając tylko drobnych napraw, co świadczy o trwałości materiałów stosowanych w namiotach imprezowych Pol-Planu.

Tańszym rozwiązaniem są namioty – pawilony imprezowe, które mają różne kształty i wielkości i można je łączyć w różne konfiguracje.


POL-PLAN Sp. z o.o.
Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew
Telefon: +48 502 736 436 | +48 571 291 866 | +48 502 736 435
Mail: polplan@pol-plan.com.pl

www.pol-plan.com.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/uslugi/

Related posts

Eutit: Produkty z topionego bazaltu

ABC-Handlu

Sollab: ładowarki do samochodów elektrycznych, pompy ciepła i fotowoltaika dla firm

ABC-Handlu

Teco: Siatki do pakowania produktów spożywczych

ABC-Handlu