ABC-Handlu
Home » Blog » Esencje zapachowe MATTIK
HoReCa Wellness & SPA Wszystkie

Esencje zapachowe MATTIK

Każdy zmysł odpowiada za inny obszar doznań, a my jesteśmy specjalistami od zmysłu powonienia, który pobudzamy poprzez ofertę wyjątkowych na polskim rynku odświeżaczy powietrza oraz produktów zapachowych do toalet, samochodów i tkanin. mattik

mattik_logo

Od 2007 roku jesteśmy importerem aromatycznych wyrobów marek FRE-PRO i Spring-Air, jak również mydeł pianowych Fomy. Żaden produkt na naszej liście nie jest dziełem przypadku, ponieważ zadbaliśmy o to, aby móc przedstawić naszym klientom unikalną, bezkonkurencyjną ofertę.

mattik_Background

Wybraliśmy przedstawicielstwo marek cenionych na całym świecie za jakość, wydajność i niepowtarzalność esencji zapachowych zawartych w ich produktach.

Do ich zakupu skłania też różnorodność zapachów proponowanych odświeżaczy powietrza, zawieszek zapachowych, wkładek do pisuaru, świec i produktów pod każdą inną postacią. Jest to prawdziwa aromaterapia, która doskonale sprawdza się w domu, firmie i w każdym innym miejscu prywatnym lub publicznym.

Wiele z proponowanych przez nas artykułów nie poprzestaje w działaniu na dyfuzji zapachów i ma na celu pochłanianie niemiłej dla węchu woni.

Należą do tej grupy profesjonalne odświeżacze powietrza o specjalnym składzie formuły, który neutralizuje:

  • brzydki zapach papierosów,
  • kanalizacji,
  • nieczyszczonej klimatyzacji,
  • zwierząt
  • gastronomii.

Inne, takie jak wkładki zapachowe do pisuaru, dzięki zawartym w sobie enzymom mają działanie czyszczące i przeciwbakteryjne. Nie tracą tych właściwości, nawet jeśli już przestają pachnieć.

Wyjątkowa wartość produktów z naszej oferty została zauważona przez prestiżowe, w tym także międzynarodowe marki. Dostarczamy nasze zapachy m.in. do sklepów sieci IKEA, Adidas, Hugo Boss oraz United Colors of Benetton. Rolę, jaką odgrywa ładny, trwały zapach w pomieszczeniach, docenia też wiele współpracujących z nami hoteli i restauracji. To też czas, aby i Państwo lepiej poznali oferowane artykuły i być może znaleźli wśród nich produkt o idealnym dla siebie zapachu.

mattik_zdj_dol

Mattik Andrzej Olszewski
NIP 777-172-09-31 | REGON 632103541
ul. Poprzeczna 11, 62-010 Pobiedziska
biuro@mattik.pl | +48 531-703-603 | +48 531-757-750
www.mattik.pl | www.sklep.mattik.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie

Related posts

Lama Travel: Kompleksowa obsługa BHP i PPOŻ

ABC-Handlu

Jaja Padre: Hodowla i sprzedaż jaj przepiórczych

ABC-Handlu

Francuskie Wina: Ekskluzywne produkty francuskie

ABC-Handlu