ABC-Handlu
Home » Blog » Eco&More: dystrybutor naturalnych kosmetyków
Dziecko Wszystkie

Eco&More: dystrybutor naturalnych kosmetyków

eco&more_logo

Eco&More to dystrybutor naturalnych kosmetyków dla całej rodziny, bezpiecznych akcesoriów dla dzieci i niemowląt, produktów pielęgnacyjnych i akcesoriów dla Mam oraz przyjaznych dla środowiska środków czystości. W naszej ofercie znajdziesz jedynie wyselekcjonowane i osobiście przetestowane przez nas produkty.

Priorytetem jest dla nas dostarczenie klientom wyłącznie środków najwyższej jakości.

Produkty kompostowalne i biodegradowalne nie są nam obce. Naszym priorytetem jest dbałość o otaczający nas świat, przy jednoczesnym zachowaniu skuteczności oraz bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów. Propagujemy zdrowy tryb życia, bo w niego wierzymy, i ufamy, że dzięki naszym produktom będzie on łatwiejszy do osiągnięcia.

Naszą misją jest wprowadzanie na polski rynek dotychczas niedostępnych, wartościowych środków, by dać wybór każdemu kto chce spróbować alternatywnych, przyjaznych zdrowiu i środowisku rozwiązań. W naszej ofercie znajdziesz również polskie marki, które wyróżniają się jakością oraz innowacyjnym podejściem do spełniania potrzeb wymagającego klienta. Współpracujemy z wieloma podmiotami na terenie naszego kraju: sieciami handlowymi, sklepami internetowymi oraz stacjonarnymi, aptekami, szkołami rodzenia, przedszkolami i drogeriami. Dajemy dużo wsparcia małym biznesom, które chcą szerzyć idee zdrowego środowiska, i ciała, less waste.

Nasze produkty dobieramy z ogromną dokładnością, zarówno pod względem składu jak i opakowania.

Ekstrakty roślinne zawarte w naszych kosmetykach nie tylko pielęgnują ciało, ale również pozwalają na eliminację problemów skórnych występujących w wieku dziecięcym i niemowlęcym. Oferowane przez nas akcesoria dziecięce spełniają najbardziej restrykcyjne standardy oraz wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

Środki czystości dostępne w naszej ofercie nie tylko są bezpieczne dla użytkownika, ale także wywierają minimalny wpływ na środowisko, zachowując skuteczność komercyjnych produktów do sprzątania. Wśród naszych produktów znajdziesz wiele biodegradowalnych i kompostowanych alternatyw produktów codziennego użytku, które w przeciwieństwie do swoich plastikowych pierwowzorów, nie są szkodliwe dla naszej planety. Kieruje nami zasada mówiąca, że małe zmiany w życiu codziennym i prośrodowiskowe wybory mają ogromny, wpływ na stan otaczającego nas świata.


Eco and More Sp. z o.o.
ul. Frascati 4/2, 00-483 Warszawa
tel. +48 663 330 216
biuro@ecoandmore.pl
www.ecoandmore.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/dziecko/

Related posts

Pacynki z wesołą duszą

ABC-Handlu

Tork z tytułem Business Superbrands 2020

ABC-Handlu

Choco Order- system zamawiania dla Twojej restauracji

ABC-Handlu