ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Lunique- prawdziwie oświecona firma
Wszystkie Wyposażenie

Lunique- prawdziwie oświecona firma

Firma LUNIQUE powstała w 2009 roku pod szyldem LUCERNA, a od 2013 roku funkcjonuje pod obecną nazwą. Zajmuje się tworzeniem kryształowych lamp, prawdziwych dzieł sztuki. Zaczęło się od jednego człowieka, Adama Gąbki. Na początku sam był pracownikiem firmy rozprowadzającej kryształowe lampy znanych marek. Jednak to nie dawało panu Adamowi satysfakcji, postanowił spróbować własnych sił w interesie. Pierwsze lampy wykonał już 2000 roku, były to projekty wykonane dla jednego z kościołów. Już wtedy istotną rolę odgrywała współpraca z klientem.

Maybachy wśród lamp

LUNIQUE pragnie stworzyć coś niepowtarzalnego i oryginalnego dla każdego z klientów. Firma nastawiona jest na precyzyjne wykonywanie unikalnego wzoru, co więcej wykorzystuje materiały najlepsze z dostępnych na rynku. Według opinii jednego z klientów LUNIQUE nie sprzedaje Mercedsów, lecz Maybachy. Mercedesa można kupić w salonie, Mercedesa podobnego tysiącom innych. Maybacha można dostosować do indywidualnych potrzeb, stworzyć wedle gustu i uznania klienta. Podobnie jest z lampami i instalacjami świetlnymi wychodzącymi spod ręki Adama Gąbki. Uczestniczy on w każdym etapie tworzenia, czuwa nad precyzją i unikalnością projektu od samego początku.

Wysokiej jakości nie znaczy drogi

Sklepy internetowe również proponują piękne i profesjonalnie wykonane lampy. Co wyróżnia LUNIQUE? Zdecydowanie bardziej przystępna cena. Koszt lampy zamówionej w Internecie może sięgać 15 tysięcy złotych, LUNIQUE podobne projekty wykonuje za połowę tej ceny, nawet jakieś 6 tysięcy złotych. Przy takich kwotach jest to zdecydowana zaleta firmy Adama Gąbki. LUNIQUE udowadnia, że profesjonalnie nie oznacza drogo. O ich fachowości świadczy dobór wysokiej jakości materiałów sprowadzanych m. in. z Włoch czy Hiszpanii. Do tego, firma wykorzystuje słynne kryształy Swarowskiego i Asfour. Patrząc na produkty LUNIQUE dostrzec można coś więcej niż zwykłe rzemiosło, ich lampy są prawdziwymi dziełami sztuki wychodzącymi spod ręki prawdziwego artysty.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

15

39

41

lampa_krysztalowa_08

lampa_krysztalowa_012

lampa_krysztalowa01


Precyzja, precyzja, precyzja…

Każde zamówienie jest w LUNIQUE rozpatrywane w szczególny sposób. Oczywiście wszystko zaczyna się od projektu technicznego, zawiera się w nim ogólny wzór. Kolejnym etapem jest rozpisanie wymiarów, odstępów między kryształami , długości poszczególnych części, punktowanie i wiercenie otworów. Każdy z etapów charakteryzuje ogromna precyzja, a ze względu na małą powtarzalność wzorów wszystko odbywa się ręcznie, tu nie ma miejsca dla maszyn, liczy się człowiek i jego umiejętności manualne. Adam Gąbka najwięcej inspiracji czerpie z Internetu, nie kopiuje oczywiście innych projektów, bardziej obserwuje nowe kierunki w modzie. Korzysta również z porad projektantów, jednak do każdego pomysłu dodaje coś od siebie, jakiś unikalny pierwiastek. LUNIQUE ma szeroką ma bardzo ofertę, wykonuje zamówienia dla osób prywatnych, jak również dla dużych hoteli i restauracji. Najważniejszą rolę w tworzeniu odgrywa niepowtarzalność i precyzja, nie kłóci się to jednak z przystępnymi cenami.

Related posts

RTM Opakowania: Jakość i terminowość

ABC-Handlu

Fluffy Fauna: Sklep dla psa i kota

ABC-Handlu

TEWA: kompleksowe rozwiązania dla gastronomii

ABC-Handlu