ABC-Handlu
Home » Blog » Dem Druk: kalendarze, opakowania spożywcze i wiele innych
Usługi Wszystkie

Dem Druk: kalendarze, opakowania spożywcze i wiele innych

dem druk logo

Jesteśmy drukarnią specjalizującą się w druku offsetowym. Prowadzimy kompleksową obsługę, począwszy od fachowego doradztwa, poprzez przygotowanie projektu graficznego, aż po końcowe jego uszlachetnienie.

Szybkość działania, niezawodność i wysoka jakość produktu lub usługi, to cechy których sami poszukujemy będąc konsumentem. W swojej pracy wymagamy od pracowników, aby wykonywany przez nas produkt był oparty na tych zasadach. Wierzymy, że te właśnie wartości na rynku usług poligraficznych liczą się najbardziej. Zatrudniamy lubiących swoją pracę ludzi i dajemy im do dyspozycji nowoczesny sprzęt. Stanowimy młody i kreatywny zespół, o świeżym, nieszablonowym podejściu do pracy, który swoje obowiązki traktuje z zaangażowaniem i poświęceniem. Spełniamy w ten sposób oczekiwania naszych klientów, nawet jeśli wymaga to działania pod presją czasu.

Producent opakowań kartonowych dla gastronomii i handlu

Jako doświadczony producent opakowań kartonowych, dostarczamy doskonałe rozwiązania opakowaniowe dla gastronomii i handlu, dostosowane do potrzeb klienta. Nasze opakowania kartonowe dodają elegancji produktom i sprawiają, że prezentują się one jeszcze lepiej. Projektujemy opakowania cateringowe, dzięki którym dania dostarczane pod wskazany adres nie tylko prezentują się wyśmienicie, ale także zachowują swój apetyczny wygląd i świeżość. W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe i stabilne pudełka na ciasto i ciastka z dowolnym, firmowym nadrukiem, dzięki czemu Twój lokal wyróżni się spośród konkurencji i zostanie w pamięci klientów na dłużej.

Produkujemy przede wszystkim opakowania z tektury różnego rodzaju, a także spersonalizowane etykiety. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim dla branż, takich jak gastronomia i handel, ale nie tylko. Z przyjemnością podejmiemy się także realizacji zamówień na rzecz klientów indywidualnych. Wykonamy pudełka na prezenty, katalogi, firmowe kalendarze reklamowe czy notesy dla pracowników. Zapewniamy wydruki w najlepszej rozdzielczości, które są wyraźne, przykuwają uwagę i pozwalają firmie budować pozytywny wizerunek marki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Dem-Druk. Tworzymy projekty dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Drukarnia Dem Druk oferuje wydruk do formatu B1+ na nowoczesnej maszynie pięciokolorowej z opcją lakieru offsetowego HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 102-5+LX. Nasze usługi skierowane są dla firm, urzędów, organizacji jak i klientów indywidualnych. Wszystkim klientom zapewniamy, kompleksowe i profesjonalne usługi drukarskie przy zachowaniu krótkich terminów realizacji zleceń i konkurencyjnych cen.

Serdecznie zapraszamy na nasze strony internetowe, gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę produktową przygotowaną przez naszą drukarnię.


Dem Druk Drukarnia

ul. Reymonta 2, 68-300 Lubsko
Telefon: 68 372 28 28 | FAX: 68 372 20 36 | E-mail: demdruk@demdruk.com.pl

www.demdruk.com.pl

Usługi Archives – ABC-Handlu

Related posts

Stocznia Cesarska: Drugie życie dawnej Remizy

ABC-Handlu

Nowość od Helcom — jabłka prażone z wyjątkowymi dodatkami.

ABC-Handlu

Targi Horeca Kraków 2021: Fotorelacja z targów

ABC-Handlu